ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

יפן בסתיו בדגש תרבות מקומית, 14 ימים

טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת  על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור הקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו. הטיול במסלול ייחודי לקבוצה.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

ימי פעילויות מלאים – ביקורי עומק מפורטים וניצול מלא של כלל ימי הטיול ליפן – אין ימים חופשיים. 

אירוח אצל משפחות- חוויה של פעם בחיים בטיול זה בלבד: זוגות זוגות נתארח בבתים של מקומיים מסבירי פנים ונדיבים, ודרכם נכיר באופו מעמיק ואמיתי את יפן והחיים בה.

רכבת הבולט – נסיעה ברכת הבולט המהירה שינקסן 

קופי השלג- נראה את קופי השלג משתכשכים במעיינות חמים באמצע הטבע!

בית שלום- ביקור מרגש ב"בית שלום" – קהילה נוצרית יפנית אוהבת ישראל. 

רשימת המלונות – בלשונית מלונות תוכלו לראות את המלונות בטיול. האירוח אצל משפחות יפניות ייעשה בזוגות.  

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן 


ימים 1-2> ת"א – אוסקה

נצא בטיסת לילה (21:45) דרך איסטנבול אל אוסקה, בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה. עם הנחיתה (18:40) נאסוף המזוודות וניסע למלון שלנו. (ע)

 

יום 3> הימג'י- ביזן – אוקיימה - קורשיקי

לאחר ארוחת בוקר ניסע מערבה לעיר הימג'י , לביקור באחת הטירות היפות ביותר ביפן- טירת האנפה, בשל צבעה הלבן. בעת הביקור נלמד על השוגונים וסגנון החיים בתקופה זו. מפה ניסע לעיירה קטנה בשם ביזן. פה התפתח זרם של קרמיקה בסגנון טבעי, אשר שימש עוד מאותה תקפה לטקסי תה. נבקר באחת הגלריות ונשוחח עם האומן. נעצור לביקור בגן קורקואן שבאוקיימה כדי להתרשם מהעצים היפים העומדים בשלכת. נהלך בין הרחובות המשוחזרים והיפים שבעיר קורשיקי ששימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. ניסע לכיוון הים לתצפית מרשימה על גשר אוהשי המרשים, המחבר בין האי הונשו לאי שיקוקו, תוך שהוא עובר בין איים קטנים הפזורים בים הפנימי. לינה באוקיימה. (ב,ע)

 


יום 4> הירושימה, מיאג'ימה

ניסע לעיר הירושימה. בהגיענו נבקר בפארק השלום והמוזיאון שלו ,אשר נמצאים במקום בו הוטלה הפצצה האטומית. בשייט נעבור לאי מיאג'ימה. נבקר במקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ממנו נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים, ומקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. לינה בהירושימה. (ב,ע)

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב


יום 5> הירושימה- קיוטו

ברכבת המהירה "שינקנסן" ניסע לעיר קיוטו. נרד בתחנת הרכבת המרשימה של העיר, אשר מהווה מחלוקת ונצא לסיור בעיר קיוטו, שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. נהנה מסדנא אמיתית להכנת ממתקים יפניים מסורתיים, מדור שהולך ונעלם.נמשיך למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י. ככל שהזמן יאפשר נמשיך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים והחנויות הקטנות. בערב נצא לאזור גיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. לינה בקיוטו. (ב,ע)* המזוודות נשלחות בבוקר לקיוטו. יש להכין תיק ללילה.

 


יום 6> קיוטו

נבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נמשיך למקדש הזהב קינקנוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. נעבור למצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים. לא נפסח על שוק נישיקי, אשר ממוקם באמצע קיוטו, ובו מאכלים יפניים מסורתיים. בערב נצא ביחד לבית שלום, ביתם של יפנים אוהבי ישראל (הביקור מותנה באישור). לינה בקיוטו. (ב,ע)

 

יום 7> מוזיאון מיהו- בית סוגיהרה- מפעל טויוטה -נגויה

נעזוב את קיוטו וניסע מזרחה לביקור במוזיאון מיהו אשר ממוקם בצורה יוצאת דופן באמצע הטבע. מפה ניסע לעיירה אוצו, אשר מה נמצא ביתו של חסיד אומות עולם סוגיהרה, אשר היה קונסול לטויה במלחמת העולם השניה, והציל יהודים רבים. מפה נעבור לביקור מרתק במפעל טויוטה. פה נוכל לראות את הרובוטים בפעולתם, נהלך מעלי פסי היצור, ונשתאה אל מול הטכנולוגיות החדשות עליהם הם עובדים (הביקור מותנה באישור). נעבור לנגויה ללינת לילה. (ב,ע)

 


יום 8>עמק קיסו, טקיימה

לאחר ארוחת בוקר ניסע (כשעתיים) לתוך ההרים עד הגיענו לעמק קיסו. פה נצא לטיול מקסים בין שני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו. ההליכה עוברת בתוך הכפרים וביניהם בין שדות מעובדים ונופים ציוריים. בסיום הסיור ניסע צפונה לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) ובתי המלאכה של האומניות המקומיות. נכנס למוזיאון יטאי קנקן- מוזיאון המציג את עגלות הפסטיבלים המפוארות. לינה בטקיימה. (ב,ע)

 

יום 9> טיול טבע, קופי השלג- אירוח בבתים


הבוקר ניסע לקמיקוצ'י- פנינת טבע מקסימה, אשר מוגדרת ביפן כמקום הכי יפה לטיול רגלי. נהלך לאורך נחל בנוף כאילו יצא מגלויה יפנית, בשילוב נהדר של המים הזכים, עלי העצים המאדימים וההרים שברקע. נמשיך וניסע לאיזור מעיינות חמים, בין ההרים, ב"ארץ השלג", אשר מי שבעיקר נהנה מהם אלו.... קופי השלג שטובלים במים החמימים. לינה בבתי מאחרים יפניים מקומיים (ב,ע)

 


יום 10>מפעל להכנת מיסו, מוזיאון קובוטה, הקונה: אווקודני

יום נסיעה ארוך לפנינו, לכיוון דרום. ניסע למצומוטו לביקור במפעל ביתי להכנת מיסו, אשר קיים כבר כמה מאות שנים. נשמע הסברים מבן המשפחה האחראי על היצור, ונסתובב בין חביות הענק אשר בהן המיסו נשמר במשך כמה שנים נצא מההרים ונגיע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לקווגוצ'יקו, אחד מחמשת האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. נבקר במוזיאון קובוטה - אומן ומעצב קימונו אשר עיצב מוזיאון יפה הממוקם באמצע חורש. במוזיאון נוכל לראות את פרי עיצוביו וכן אוסף פרטי שהוא אסף מטיוליו בעולם. בהגיענו להקונה נעלה לראות בוץ חם גופריתי מבעבע, עדות לפעילות הגעשית שמתחת לפני הקרקע. לינה בהקונה במלון עם מעיינות חמים. (ב,ע)* כרגע אווקודני סגור בשל פעילות געשית

 

יום 11>הקונה: המוזיאון הפתוח, קמקורה - לטוקיו

נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. בקמקורה נעצור לראות את פסל הבודהה הגדול, אשר המקדש שלו נסחף בגל צונמי אדיר במאה ה 17. אחר הצהריים נגיע לטוקיו. לינה בטוקיו (ב,צ)

 

יום 12> טוקיו: הרג'וקו , שיבויה, שינג'וקו

טוקיו, עיר הבירה של יפן, הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. נתחיל בהרג'וקו האופנתי כדי לראות את כל התלבושות המיוחדות של הצעירים. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה. מפה נעבור לשיבויה (אם יהיה כוח וזמן המעבר יהיה ברגל בשביל נחמד בין בוטיקים קטנים ) הסואנת, אזור הצעירים והקיטש. נחצה את מעבר החצייה הסואן, בו עוברים אלפי אנשים בכל רגע. נעלה לתצפית מבנייני העירייה הגבוהים. נמשיך ונסייר רגלית באחד הרבעים השוקקים ביותר בטוקיו: רובע שינג'וקו. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 

יום 13> טוקיו: שוק הדגים, מוזיאון אדו, אודייבה, אסקוסה

את היום נתחיל בשוק הדגים של טוקיו, בו נוכל לראות יצורים ימיים מכל הסוגים והגדלים. יצורים שלא ראינו בימי חיינו. נמשיך למוזיאון אדו המשחזר בתים ואת סגנון החיים של טוקיו במאה ה-16, היא אדו של אז. ניסע לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. במעבורת נחצה את המפרץ לאי אודייבה- אי מודרני מעשה ידי אדם. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים המודרניים. לינה בטוקיו (ב,ע)

* הביקור בשוק הדגים מותנה באישור השלטונות

 


יום 14> טוקיו: אקיהברה, אואנו, רופונגי, גינזה- הביתה

ביום זה נתוודע לאזורים השונים שמאפיינים את טוקיו: נתחיל בביקור באקיהברה, אשר מהווה מרכז האלקטרוניקה של טוקיו. מאות חנויות, שלטי נאון והרבה פעילות. נעבור לשוק הסיטונאי של אואנו . פה נמצא דוכנים מלאים של מאכלים ושלא כמו בכל יפן... פה הם צועקים ומכריזים על מרכולתם. נעבור לאזור אחר לחלוטין- מבנה חדש ומרשים ברופונגי, ובו קומפלקס מרשים של חנויות. נסיים בגינזה- אזור קניות יוקרתי. בערב נעבור לשדה התעופה, לטיסת לילה לישראל דרך איסטנבול. נחיתה בישראל ביום ה- 15 בבוקר (8:40) (ב)

 

*חלק מהמסלולים יעשו בכיוון ההפוך, כלומר יתחילו בטוקיו. ניתן לקבל פרטים במשרד

 
ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 

שימו לב-
בטיולי חו"ל של איילה גיאוגרפית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחלים

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015