ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן ליפן בפריחת הדובדבן 12 יום

טיול מאורגן ליפן שהוא טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באזור עמק קיסו והקונה. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים, מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן?

 

 מסורת: בטיול זה כללנו סדנאת סושי, מפגש עם גיישה, ומעיינות חמים, אשר יכניסו אותנו לעומק התרבות היפנית

 

עונה: טיול אל מיטבה של יפן בשלכת, בדגש אזור ניקו ההררי, בו העצים המאדימים יהיו בשיא יופיים

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 

דרגת קושי: קלה
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים,  בודדים
........................................................ 

עונות מומלצות: סתיו, אביב
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן 

יום 1-2> ת"א – קיוטו

נצא בטיסה דרך יעד ביניים אל אוסקה. ננחת בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה. עם הנחיתה נאסוף המזוודות, נאכל ארוחת ערב, וניסע לקיוטו ללינת לילה. (ע)
* בטיול אוקטובר ננחת בבוקר

  


יום 3> קיוטו: מצודת ניג'ו, שוק נישיקי, קיומיזודרה, פגישה עם גיישה

קיוטו הייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. לאחר ארוחת הבוקר נסייר במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים כולו עשוי עץ, ומסביבו גן גדול. נעצור בשוק נישיקי- שוק האוכל המרכזי של קיוטו, שוק מקורה, בו נתוודע למאכלים יפנים ייחודיים. נעבור למקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של ההרים המוריקים, חלקם בצבעי שלכת, ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י. ככל שהזמן יאפשר נמשיך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים והחנויות הקטנות עד לאזור גיאון, אזור הבילויים המסורתי של קיוטו, בו עובדות גיישות גם כיום. בסיום היום נצא לארוחת ערב ופגישה עם גיישה. לינה בקיוטו. (ב,ע)

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

       צילום: עירית להב

 

יום 4> קיוטו: סנג'וסנגנדו, הגן היבש, מקדש הזהב - לאוקיימה

נקדיש עוד יום שלם לקיוטו: נבקר במקדש סנג'וסנגנדו, ובו מאות פסלי בודהיסטוות המסמלים חמלה. ניסע למערב קיוטו ונבקר בגן הסלעים המפורסם ריואנג'י, ובמקדש הזהב קינקנוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. המקדש הוא אחד העתיקים ביפן, כולו עשוי מעץ. לקראת ערב ניסע לאוקיימה, בה נלון. (ב,ע)

 


יום 5> גן קורקואן , הירושימה: פארק השלום, האי מיאג'ימה

הבוקר נבקר באחד משלושת הגנים היפנים ביפן- גן קורקואן. נהלך בין בריכות המים והעצים היפים שיהיו בשלכת. מפה ניסע מערבה הירושימה, הידועה לנו משום שזה המקום בו הוטלה הפצצה האטומית. כיום זו עיר מודרנית ואין בה זכר לאסון הנורא, למעט כאשר נבקר בפארק השלום והמוזיאון שלו. נעבור אל צידה השני של העיר הירושימה, ובשייט במעבורת נעבור לאי מיאג'ימה. נבקר במקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, ממנו נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים, ומקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. לינה בהירושימה (ב,ע)

 


יום 6> הירושימה- טקיימה

לאחר ארוחת בוקר נבקר נבקר בגן שוקיאן הנאה. נעבור לתחנת הרכבת של הירושימה וברכבות המהירות נחצה את האי הונשו לעבר האלפים היפנים, אל טקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) ובתי המלאכה של האומניות המקומיות. לינה בטקיימה. (ב,ע)

 

יום 7> טקיימה – טיול רגלי – למרגלות הר פוג'י: מעיינות חמים

לאחר ארוחת בוקר נבקר בשוק הבוקר של טקיימה, אשר לאורך הנחל החוצה את העיירה. נכנס למוזיאון יטאי קנקן- מוזיאון המציג את עגלות הפסטיבלים המפוארות. נבקר גם במוזיאון פתוח של בתים עתיקים ענקיים, אשר מדמים כפר באלפים היפנים. נצא בנסיעה בין ההרים לטיול רגלי באחת מפנינות הטבע היפות של יפן: שמורת קמיקוצ'י. נטייל ברגל בין פלגי המים והעצים המאדימים. מפה ניסע דרומה וכשנצא מההרים נגיע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י. נלון במלון עם מעיינות חמים. (ב,ע)

 

יום 8> הקונה: המוזיאון הפתוח, אווקודני – מפעל ניסן - לטוקיו

לאחר ארוחת הבוקר וטבילה נוספת במעיינות החמים נעבור לצידו הדרומי של הר פוג'י ונגיע להקונה, עיירה בתוך הרים מוריקים. לינה בהקונה נעלה ברכבל לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת. מפה יש סיכוי טוב לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן, קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. מפה נעבור לביקור מרתק במפעל המכוניות ניסן. נעבור בחלקים השונים של המפעל (הביקור מותנה באישור סופי) מפה ניסע לטוקיו ללינת לילה. (ב,ע)

 

יום 9> טוקיו: שוק הדגים, אודייבה, אסקוסה, אקיהברה

נקדיש את היום לטוקיו, עיר הבירה של יפן, הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מיליון איש. נתחיל בשוק הדגים של טוקיו, בו נוכל לראות יצורים ימיים מכל הסוגים והגדלים. יצורים שלא ראינו בימי חיינו. גם נלמד את טכניקת הכנת הסושי. ניסע לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, לביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. מפה נעבור לרובע האלקטרוניקה של טוקיו- אקיהברה. נעבור בין החנויות הגדולות משופעות בחידושי הטכנולוגיה ואין ספור שלטי ניאון. נחצה את המפרץ לאי אודייבה- אי מודרני מעשה ידי אדם. פה נשתאה אל מול חידושי הטכנולוגיה והבניינים המודרניים. אחר הצהריים נבקר באזור גינזה היוקרתי וניתן קצת זמן לקניות ב uniqlo, איך לא? לינה בטוקיו.


* הביקור בשוק הדגים מותנה באישור השלטונות

 
יום 10> לניקו: קבר טוקוגאווה

היום ניסע צפונה לניקו, עיירה קטנה ומסורתית השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. אזור הררי ומיוער עם אוירה רוחנית עמוקה. כאן התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו בקתתו התפתחו מנזרים ומקדשים. על ההר ניצב מקדש טושוגו ובו קבר טוקוגאווה ייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המנזרים ובינות לעצים האדירים ונספוג את האווירה המיוחדת של המקום. נעלה למפל יוטקי השוצף ונהלך לאורך אגם יונוקו . נצא לטיול הליכה רגלי יפה למעלה בהרים. פה צפויה להיות השלכת בשיאה, עם העלים המאדימים. נחזור לטוקיו ללינה (ב,ע)

 


יום 11> טוקיו: הרג'וקו , שיבויה, אואנו, שינג'וקו

זהו סוף השבוע וברובע הרג'וקו האופנתי מתכנסים כדי לראות את כל התלבושות המיוחדות של הצעירים, המגיעים לכן. נכנס למעבה החורש, למקדש השינטו מייג'י. זהו מקדש לזכר קיסר מייג'י אשר שם קץ לשלטון הפאודלי ומעמד השוגון ב-1867. נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה. בשביל נחמד בין בוטיקים קטנים נגיע לשיבויה הסואנת, אזור הצעירים והקיטש. נחצה את מעבר החצייה הסואן, בו עוברים אלפי אנשים בכל רגע. נעבור לפארק אואנו, בו ממוקם המוזיאון הלאומי. בערב נבקר ברובע שינג'וקו ונעלה לתצפית מבנייני העירייה הגבוהים. לינה בטוקיו. (ב,ע)
* בטיול אוקטובר הטיסה הביתה ביום זה. הסיורים זזים יום אחורה כי הנחיתה ביפן בבוקר, ביום ההגעה

  

יום 12> טוקיו- הונג קונג - הביתה

עם בוקר ניסע לשדה התעופה ונצא בטיסה (09:05) דרך הונג קונג (נחיתה ב 13:30, המראה ב 16:15) לישראל. נחיתה בישראל ב 22:45 .

 

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.

 


אפשרות המשך להונג קונג עם מדריך הישראלי למעוניינים (מותנה במקום בטיסות):

 

יום 12> טוקיו- הונג קונג

עם בוקר ניסע לשדה התעופה, ונצא בטיסה (9:05) להונג קונג (נחיתה ב 13:30). לאחר הנחיתה נפגוש את המדריך/ה המקומי/ת ונצא לסיור בעיר המודרנית עם גורדי שחקים ושווקים, היושבת על קו המים ושימשה עוד מימי האנגלים כנמל עיקרי. לאחר הנחיתה נעלה לתצפית מרשימה על העיר מויקטוריה פיק – פסגת הר באמצע הונג קונג, המאפשר תצפית רחבה על הנמל, האניות הבאות ויוצאות, הגשרים המרהיבים והאיים הסמוכים. בשביל החוויה ניסע בטרם המקומי, נבקר בשוק ובנמל רפולס. לינה בהונג קונג.

 


יום 13> הונג קונג

לאחר ארוחת בוקר נצא לסיור באי לנטאו, הסמוך להונג קונג. האי נמצא בשפך נהר הפנינה. רוב רובו של האי נשמר כפנינת טבע הררית וירוקה. ההר הגבוה ביותר באי מגיע לרום של 934 מטר. נסייר באי, נצא להליכה רגלית ונעלה ברכבל לתצפית יפה על הנמל, שדה התעופה, ועוד. אחר הצהרים חופשי בעיר. לינה בהונג קונג (ב,ע)

 

יום 14> הונג קונג- ישראל

נקדיש עוד חצי יום נמשיך ונסייר בהונג קונג: נהלך בשדרת הכוכבים, נכנס למקדש מאן מו, נעצור בעץ המשאלות, ונעלה במדרגות הרבות למקדש יואן יואן, המוקדש ל3 דתות: בודהיזם, תאואיזם וקונפוציוס. לא נפסח על אחד השווקים התוססים של העיר: שוק תאי פו. אחר הצהרים המוקדמים נעבור לשדה התעופה לטיסה של אל על לישראל (16:30). נחיתה ב 23:00

 

*חלק מהמסלולים יעשו בכיוון ההפוך, כלומר יתחילו בטוקיו. ניתן לקבל פרטים במשרד

  

מחיר 520 $ לאדם לממשיכים להונג קונג

 

 

שימו לב-
בטיולי חו"ל של איילה גיאוגרפית רשאים להשתתף רק נרשמים מחוסנים או מחלימים מקורונה בעלי תעודת מתחסן אות תעודת מחלים

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015