ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול אינטימי למקומות האותנטיים והקלאסיים של יפן 17 יום, כולל סדנאות - 15 לילות

טיול מאלף לארץ הנחשבת למתקדמת בעולם ובכל זאת שומרת  על מסורת עתיקה, אסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו. ביפן הכל נקי ומדויק, נעים ועדין, עם הרבה חשיבה על נוחות המשתמש ולנו כמובן יש מה ללמוד מהם. שלושה דגשים לטיולנו: טבע, מסורת ומודרניות. את הטבע נחוש בטיולים באלפים היפניים ועמק קיסו. מסורת נחווה בקיוטו, ובמעיינות החמים. מודרניות שעולה על כל צפיותינו נראה בטוקיו.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן? 

 

זה טיול הפרמיום שלנו

טיול אותנטי

טיול אותנטי ליפן בוחר להגיע אל הלא מושג אל האזורים של יפן הקלאסיים שנדמה ולא השתנו במשך רבות בשנים. בטיול אנו משלבים התנסות ולמידה על עבודות יד ואמנויות מסורתיות, מה שיעמיק אצלנו את ההבנה על האסתטיקה והתרבות היפנית. 

  

מסלול נינוח ומעמיק - טיול מאורגן ליפן ל- 17 יום מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר ביקור בערים שונות, במוזיאונים מיוחדים ובאזורים כפריים ללא תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שהופך את הטיול למוצלח במיוחד.
 
הצצה מעבר לחלון האוטובוס- בטיול אינטימי זה נשלב גם נסיעה בתחבורה ציבורית בטוקיו וקיוטו וכך נזכה להצצה נדירה לשגרת היום של היפנים ונחווה קשר בלתי אמצעי איתם.
 
 יפן הכפרית- נבקר בכפרים פשוטים "מוכי רוחות" בהם עדיין מתפרנסים מהגינה הפרטית, יפן הלא אופנתית והלא מודרנית
 
טיולים רגליים- הטיול משלב טיולים רגליים בטבע באתרים הנראים כאילו יצאו מציורים יפניים עתיקים,  נצעד בעמק קיסו ובחצי האי נוטו בין כפרים ציוריים ונכיר את התרבות, המסורת ואורך החיים היפניים בדרכים בלתי אמצעיות המשלבות צפייה והתנסות מגוונת.
 
אומנות- נבקר במוזיאונים העוסקים באומנות יפנית מסורתית  
 
התנסות במלאכות מקומיות- על מנת להכיר את התרבות היפנית לעומק נתנסה בסדנאות של מלאכות יפניות מסורתיות ממאסטרים יפניים. 
 
קבוצות קטנות - בעוד רוב החברות מצהירות על קבוצות קטנות ובאותה נשימה 36 איש. 
אצלנו באיילה גיאוגרפית גודל הקבוצה מוגבל ל 29 מטיילים בקבוצה.
 
מלונות יפניים מסורתיים- ריאוקנים עם מעיינות חמים קסומים המאפשרים לחוות את החוויה היפנית במלואה. ברוב החברות ינתן לילה אחד בלבד מאחר והמלונות הללו מאוד יקרים ואילו אצלנו ינתנו 3 לילות במלונות אלו.
 
חווית תרבות האוכל במסעדות יפניות מסורתיות- בערבים נצא למסעדות עם המדריך על מנת לחוות את תרבות האוכל היכן שהיפנים מסיימים את היום וניחשף למאכלים מקומיים.
 
 
מדריכים- מדריכי הטיולים ל17 יום חייבים להיות מהשורה הראשונה על מנת שיעבירו לכם את עומק החוויה היפנית במלואה. 
 
 
אופי הקבוצה- לטיול זה נרשמים אלו שמחפשים את הטיול הטוב ולא את המחיר הטוב
 

 

 סוג הטיול: עומק גיאוגרפי בקבוצה קטנה
........................................................  

דרגת קושי: בינונית. יש הליכות רגליות של יותר משעה, יש ימים בהם האוטובוס אינו צמוד אלינו
........................................................  

קהל היעדבוגרים
........................................................  

עונות מומלצותסתיו, אביב

 

 Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן 

ימים 1-2> ל אביב-  טוקיו: המקדש העתיק באסקוסה, פריחת הדובדבן בפארק אואנו, גינזה: האזור היוקרתי 

נמריא מנתב"ג דרך יעד ביניים לטוקיו, בה ננחת למחרת. מפה נצא להכיר את עיר הבירה של יפן, מטרופולין ענק של יותר מ 20 מיליון אנשים. נתחיל ברובע אסקוסה, אזור העיר התחתית של טוקיו מאז ומתמיד, לצד מקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. פה פעלו תאטראות קבוקי, בתי אוכל והימורים ובעבר גם בתי תה וגיישות. גם כיום רובע זה שומר על אפיונו המיוחד והגועש. נבקר בפארק אואנו, הפארק הראשון ביפן. אל פארק זה מתכנסים אנשי טוקיו לחגוג את פריחת הדובדבן, בו הם יושבים מתחת לעצי הדובדבן הפורחים וצופים בפריחה המקסימה ועלי הכותרת העדינים הנושרים מטה. אחר הצהריים נסייר בשכונת גינזה היוקרתית, על כבישיה הרחבים וחנויות הכלבו הגדולות. פה נהנה מזמן חופשי בין חנויות היוקרה וכמובן לא נפסח על חנות יוניקלו.

לינה בטוקיו. (ע)

 

יום 3> מוזיאון נזו, שוק הדגים, סדנא להכנת סושי, רובע הרג'וקו, שיבויה בערב

לאחר ארוחת בוקר נבקר במוזיאון נזו, בו מוצגות יצירות אמנות יפניות ייחודיות וכן גן יפני מסורתי. נסייר בשוק הדגים המרכזי של טוקיו, ממנו שולחים דגים לחנויות והמסעדות הרבות הפזורות ברחבי העיר. ננסה את כוחנו בסדנא להכנת סושי. נמשיך אל רובע הרג'וקו האופנתי כדי לראות את התלבושות המיוחדות, המאכלים המוזרים וסגנון החיים האורבני של הצעירים והצעירות היפנים. למעשה מדובר על תת תרבות מרתקת שהתגבשה באזור זה, והתפשטה לה מכאן לכל המרכזים העירוניים הגדולים של יפן. נבחן את התופעה ונדון בה. את היום נחתום בבילוי ברובע שיבויה, אל מעבר החצייה המפורסם שלו (3,000 איש חוצים אותו בכל פעם!) והמדרחוב הארוך, מלא בחנויות לצעירים. לינה בטוקיו. (ב,צ)

 

 

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

 צילום: עירית להב

 
יום 4> ניקו: מוזוליאום ייאסו טוקוגאווה וטיולי טבע

העיירה ניקו נמצאת באזור הררי ומיוער עם אווירה רוחנית עמוקה. במקום הזה התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו התפתחו מנזרים ומקדשים. על צלע אחד ההרים באזור זה נמצא מקדש טושוגו, עם אחוזת הקבר המפוארת של טוקוגאווה ייאסו, שהיה  שר המלחמה החשוב ביותר לאורך ההיסטוריה של יפן, והשוגון אשר החזיק את יפן ביד ברזל בתחילתה של המאה ה-17. נבקר במקדש, נהלך בין המנזרים, בינות לעצים האדירים, ונצפה באגמים ובמפלים. פה נשלב גם טיול קל בטבע בין מפלים ואגם. לינה בניקו. (ב,ע)

 

יום 5> האקונה: המוזיאון הפתוח, רכבל ותצפית על הר פוג'י

ניסע דרום מערבה ונגיע להקונה, עיירת נופש הממוקמת בתוך הרים מוריקים. נבקר במוזיאון הפתוח לאומנות מודרנית בהקונה. זהו גן רחב ידיים יפה ומטופח המציג יצירות של מיטב הפסלים המודרניים מכל רחבי העולם. בהם: הנרי מור, אוגוסט רודן, ופיקסו. פסלים אלו ועוד רבים אחרים הניצבים בחוד החנית של היצירה המודרנית הפכו את המוזיאון לאחד החשובים בעולם. נעלה ברכבל לטיול הליכה קצר, ממנה נפרש נוף יפה (העלייה ברכבל מותנית במזג אויר) . אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו הקדומה. לינה באזור הקונה במלון עם מעיינות חמים. (ב,ע)

 

יום 6> אגם קוואגוצ'י, טיול רגלי בטבע, מוזיאון יאיואי קוסאמה, חוות הווסאבי  - נגנו

ננצל את הבוקר לטבילה נוספת במעיינות החמים . לאחר ארוחת בוקר נעבור לצדו השני של הר פוג'י. פה נהלך לאורך שדרת הדובדבן שעל גדות אגם קווגוצ'יקו, אחד מחמשת האגמים שלמרגלות הר פוג'י.
ניכנס בין ההרים לטיול הליכה רגלי באחד הקניונים היפים של יפן, בין מפלים ועצים כאילו יצאו מתוך תמונה יפנית מסורתית. נעלה לכיוון האלפים היפניים בדרך יפהפייה, העוברת בין ההרים ומשני צדיה יערות ירוקים. נבקר במוזיאון העיר מצומוטו, בתערוכה של עבודותיה של האמנית יהיואי קוסומה, אשר נולדה פה. במידה והזמן יאפשר נבקר בחוות ווסאבי. לינה בנגנו. (ב,ע)  

  

יום 7>  טיול רגלי לקופי השלג, הכפרים היפים בעמק קיסו – טקיימה 

נטייל היום בעומק האלפים היפניים, באזור מעיינות חמים במעמקי "ארץ השלג", אשר אליו באים... קופים להשתכשך. נצפה בקופים החמודים כאשר הם מתחממים להנאתם במים הטבעיים הנובעים מעומק האדמה. נמשיך את מסענו באלפים היפנים, כאשר פנינו מועדות אל עבר הרכס המרכזי בשדרת ההר של יפן. נעפיל בין ההרים ולאחר מכן נרד אל עמק קסום הנושא את שם הרכס שנישא מעליו "עמק קיסו". נמשיך בנסיעה בין ההרים לעמק קיסו, היושב בין ההרים  ומנוקד בכפרים ציוריים. פה נצא לטיול מקסים בשני כפרים שישבו על הדרך העתיקה לאדו, דרך חשובה דרכה הועברו הודעות מהשוגון לתושבים. לאורך השנים התפתחו לאורך הדרך בתי הארחה והאכלה, אשר במרוצת השנים הפכו לכפרים. סביב הכפרים שדות מעובדים ונופים ציורייםנמשיך דרך האלפיים היפניים עד הגיענו לטקיימה היושבת בעמק הנמצא למרגלות רכס הידה המתנשא לגובה של 3,190. לינה בטקיימה. (ב,ע)

 

 

יום 8> שוק הבוקר בטקיימה, כפרי ההרים בארץ השלג, הכנת נייר, קנזאווה שעל הים

בטקיימה, שהייתה במקור עירם של אומני העץ שבנו את בירות יפן העתיקות קיוטו ונארה, ניתן למצוא עד היום חנויות מזכרות מלאות בפריטים הנעשים בעבודת יד ע"י תושבי העיר המתמחים ביצירת עבודות עץ. נסייר בשוק הבוקר, נטייל ברחובות העתיקים ומבשלות הסאקי. נמשיך בנסיעה בין ההרים ונבקר בכפר מסורתי הממוקם בעמק מוקף הרים מושלגים. פה ניכנס לאחד הבתים להתרשם מסגנון הבנייה המסורתי וגידול תולעי המשי. פה נכין נייר מסורתי בעבודת יד. נמשיך בנסיעה למישורים המובילים אל ים יפן, כאשר משני צידי הכביש שדות אורז ובתים מסורתיים יפים. לינה בקנזאווה. (ב,ע) 

   

  

טיול מאורגן ליפאן טיולים מאורגנים ליפאן

צילום: עירית להב

 


יום 9> קנזאווה: בית הסמוראי גני קנרוקואן, בית תה של גיישות

בשעות הבוקר נבקר בבית סמוראי, בשכונת הסמוראים שהקיפה את טירת קנזאווה. נכנס לבית ונראה את הגן היפה והחדרים. נערוך סיור מקסים בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחזקתה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). נמשיך לביקור בבית תה ברובע הגיישות על בתי העץ היפים שבו בסוף היום ניסע לאורך החוף של "ים יפן" אל קאגה בה נלון (ב,ע)

 

יום 10> מצוקי טוג'ינבו, יערות באזור אייהייג'י, פריחת דובדבן בפוקיוי, היסטוריה יהודית בצורוגה

לאחר ארוחת הבוקר נבקר בשמורת מצוקי טוג'ינבו. נסייר בין מצוקי הגרניט הנישאים מעל לים יפן הסוער ונתרשם מהתצורות הנפלאות שעיצבו הזמן והים. נמשיך אל מתחם מקדשי אייהייג'י (Eiheiji) המבודד בהרים של מחוז שיגה, שם נערוך טיול ביערות העבותים והירוקים המקיפים את המקדשים. נעצור בעיירה פוקוי הידועה בשדרת עצי הדובדבן המתפתלת לאורך הנהר החוצה את העיר. משם נמשיך אל העיר צורוגה, אליה הגיעו בשנת 1941 אלפי פליטים יהודים, לאחר שקיבלו מקלט מחסיד אומות העולם, הקונסול היפני צ'יאונה סוגיהארה. נבקר במוזיאון "נמל החמלה אשר הוקם לציון המאורע. לינה במלון עם מעיינות חמים (ב,ע)

 

יום 11> לאורך ים יפן, כפרי דייגים ציוריים - קיוטו

לאחר ארוחת הבוקר ניסע אל "אמאנוהאשידאטה" – "הגשר העולה השמיימה", שרטון חול ארוך ורחב אשר יצר לגונה טבעית. נצא לטיול קצר לאורכו של השרטון, בין האורנים המקשטים אותו. נעלה לתצפית המשקיפה על הלגונה והמפרץ שנוצרו. לאחר מכן נמשיך מעט צפונה אל "בתי הסירות", כפרי דייגים קטנים וצפופים אשר הוקמו בחלקם על כלונסאות מפאת המחסור במקום לאורכו של קו החוף. בשעות אחר הצהריים ניסע דרך כביש המתפתל בין גבעות וגאיות ונהנה מהנוף הנפלא עד שנגיע אל קיוטו, בה נלון. (ב,ע)

 

יום 12> קיוטו: גן יפני, מקדש הזהב, שוק האוכל, רובע גיאון המסורתי

קיוטו, שהייתה עיר הבירה של יפן לאורך 1000 שנים, היא לא רק מרכז שלטוני שבו ישב קיסר יפן, המכונה "מיקאדו", משנת 794 עד 1868, אלה גם מרכז רוחני שבו מתקיימים מאות מקדשי שינטו וזן זה לצד זה. למזלנו חס עליה פיקוד המפציצים האמריקני באוקיינוס השקט בזמן מלחמת העולם השנייה, וכתוצאה מכך שרדה מרבית הארכיטקטורה המסורתית של העיר. נתחיל את היום בשני גני זן במקדשים מפורסמים שאונסק"ו הכריז עליהם כאתרי מורשת עולם: גן הסלעים המפורסם ריואנג'י, ומקדש הזהב קינקקוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. נעצור לסיור בשוק האוכל המפורסם של קיוטו "נישיקי".
נעבור למקדש קיומיזודורה העתיק, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה בו עולי רגל מבקשים מזור לכל תחלואיהם העתידיים. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י, ונמשיך ברגל דרך הרחובות הצרים והמעניינים עד אזור גיאון הציורי. גיאון מאז ומתמיד נחשב לאזור הבילויים המסורתי של קיוטו: בינות לבתי התה הגיישות עובדות גם כיום, בהקניית המסורת היפנית לבני המעמד הגבוה. לינה בקיוטו. (ב)

 

יום 13> קיוטו: מצודת השוגון ניג'ו, גן ובריכת מקדש היאן, פריחת הדובדבן בדרך הפילוסופים, מקדש ננזנג'י

נתחיל את היום במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה אייסו, מבנה מפואר ומרשים. נעבור להליכה במקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. גן ובריכת המקדש היא מן הנעימות והיפות בקיוטו. מפה נמשיך אל שדרת הפילוסופים- שדרת עצי דובדבן לאורך נחל, שמסתיימת במקדש ננזנג'י - מקדש זן פעיל עם גן יבש מיוחד במינו. לינה בקיוטו. (ב,ע)

 


יום 14> הבירה העתיקה של יפן – נארה, מצודת האנפה הלבנה בהימג'י

נעבור לנארה- בירתה הראשונה של יפן. פה ישבו הקיסרים הראשונים ופה גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה ונהלך בין עצי הדובדבן, בו גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית, עד מקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת במאות מנורות אבן.
מפה ניסע מערבה עד העיירה הימג'י, בה נוכל לצפות באחת הטירות היפות ביותר ביפן: טירת האנפה, על שם צבעה הלבן. הטירה מוקפת באין ספור עצי דובדבן. (בשל עומס מבקרים וקושי בעלייה לא בטוח שנכנס לתוך המצודה). לינה באזור אוקיימה (ב,ע)

לצפייה  במקדש טושוגו בניקו לחצו כאן

 

 


יום 15> העיירה קוראשיקי, האי מיאג'ימה, הירושימה

במידה והזמן יאפשר נערוך סיור בוקר ברחובות המשוחזרים בקורשיקי. עיירה זו שימרה צביון מסורתי ובמקביל אפשר לראות בה את השינויים שחלו במאה 19 , כאשר התעשייה נכנסה ויפן הפכה למדינה מתועשת. ניסע מערבה ונצא בשייט במעבורת לאי מיאג'ימה. נצפה על מקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים, ונעלה למקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. נסיים בהירושימה, המקום בו הוטלה אחת מהפצצות האטומיות. אירוע אפוקליפטי זה סיים למעשה את מלחמת העולם השנייה באזור האוקיאנוס השקט, כאשר היפנים חתמו על הסכם כניעה. כיום זו עיר מודרנית ואין בה זכר להרס הנורא. לינה בהירושימה (ב)

 

יום 16> פארק השלום, רכבת מהירה לטוקיו, מיצב אמנים מודרניים, שינג'וקו

לאחר ארוחת בוקר נבקר בפארק השלום והמוזיאון באתר בו נפלה הפצצה האטומית. נעבור לתחנת הרכבת של הירושימה וניסע ברכבת המהירה שינקנסן לטוקיו. ערב רב של נוסעים עוברים במהירות ובתכליתיות ממקום למקום במטרופוליס הענקי הזה בעזרת מערכת הרכבות המשוכללת והמורכבת מסוגה בעולם. לפיכך התנועה בטוקיו בעזרת התחבורה הציבורית היא חוויה שאסור לוותר עליה ואכן כך ננוע בטוקיו. בעזרתה נגלה את טוקיו של מטה, וכך נבין שללא העיר במעבה האדמה, טוקיו של מעלה לא תוכל להתקיים. בהגיענו נבקר במיצב של קבוצת אמנים מקומית, המשלבים במייצבים החווייתיים מוזיקה ודיגיטציה. נסיים ברובע שינג'וקו, על שלל חנויות האפנה, הבארים ואין סוף המסעדות שבו. לינה בטוקיו. (ב,ע)

 

יום 17> מטוקיו הביתה

ניסע אל שדה התעופה ונטוס הביתה דרך יעד ביניים. נחיתה בישראל ביום ה 18 (ב)

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול ליפן.

 

לכל הטיולים המאורגנים ליפן
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול ליפן הקלאסית, 14 ימים בלתי נשכחים, 12 לילות
דרום קוריאה,11 ימים
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
משהו קצר וטוב
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולי פסח
טיולי אופנועי שלג
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015