ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לניו זילנד ,19 ימים (16 לילות) עם אפשרות המשך לאוסטרליה

אוקלנד העיר הגדולה , גשר המפרץ, תצפית מהר הגעש עדן, ביקור במוזיאון המלחמה, המרכז לחקר אנטארקטיקה – קלי טרלטון.  רוטורואה - ארץ הגייזרים והמאורים, טבילה במעיינות חמים, ביקור בעמק טרמאלי, תצפית על תופעות געשיות. מופע פולקלור וארוחה מאורית  טיפוסית, תצוגת כבשים וכלבי רועים.  אגם טאופו, תחנת כוח מופעלת על ידי הטבע,  נאפייר עיר קולוניאלית ששוקמה מהרס כבד ברעידת אדמה. שמורת קינון הסולה . וולינגטון- עיר הבירה, מוזיאון העיר, סיור בעיר ותצפית מהר ויקטוריה, הפרלמנט , הגנים הבוטניים. שיט במיצר קוק לאי הדרומי, העיירה נלסון. שמורת החוף "אייבל טסמן" שייט למפרצים נסתרים בשמורה, תצפית על מושבת כלבי הים,  הקרחון "פרנץ יוזף", אזור האגמים הקרחוניים, וואנקה  מרכז הפזל ומשחקי מחשבה. תופעת הטבע – סלעי הפנקייק,סיור בקווינסטאון, עלייה ברכבל לתצפית מהר בוב, סיור בעיירת כורי הזהב ארוטאון, שיט מרתק בפיורד מילפורד, העיר הקולוניאלית דונדין, מושבת הפינגווין צהוב העין, מרכז מבקרים האלבטרוס, הקטלינס לאורך חופה הדרום מזרחי של ניו זילנד – תופעות טבע מרתקות. מוארקי- חוף הכדורים המוזרים, אומארו- העיר הלבנה, הר קוק הגבוה בהרי ניו זילנד. העיר הגדולה קרייסטצ'רץ' ועוד...

 

 

 

 

סוג הטיול: עומק
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, משפחות, בודדים
........................................................ 
עונות מומלצות: חורף, אביב
Facebook Favorites

מסלול הטיול לניו זילנד

 19 ימים (16 לילות)


 

יום 2 +1> תל אביב- טיסה לניוזילנד דרך יעד ביניים  

נתחיל את מסענו בטיסה ארוכה לניוזילנד דרך יעד ביניים

 

יום 3 > ניו זילנד , אוקלנד  

ננחת באוקלנד "עיר המפרשים"  שבניו זילנד. בהתאם לשעת הנחיתה נצא לסיור בעיר וסביבותיה. נעלה לתצפית מרהיבה מהר עדן – גבעה געשית המתנשאת מעל העיר. נרד לסיור במרכז העיר היפה; נעבור על הגשר המפורסם, המתוח מעל המפרץ וצופה אל קווי הרקיע של אוקלנד, העיר הגדולה במדינה. נבקר בפארקים הנעימים  של העיר, נעלה לתצפית ממגדל השמיים המתנוסס כמחט דקה וארוכה לגובה 328, נטייל ברחוב המרכזי הסואן. נלון באוקלנד.    

  

יום 4>  אוקלנד -מוזיאון אוקלנד- מערת וואיטומו – רוטורואה  

היום נשלים את ביקורנו באוקלנד;  נבקר במוזיאון המלחמה, מוזיאון היסטורי מעולה (Auckland war memorial museum) המציג את ההיסטוריה של התרבות והטבע של האזור . ניפגש לראשונה בצמחייה המיוחדת של ניו זילנד באיזור חממות וגן בוטני פתוח. נבקר במרכז מבקרים המציג את מסתרי אנטארקטיקה וחלקן של משלחות המחקר הניוזילנדיות במדינת רוס ביבשת המסקרנת. מכאן נצא לביקור מרתק במערת התולעים הזורחות. נשוט בנהר תת קרקעי ונחזה בתופעת טבע ניו זילנדית ייחודית (Waitomo glowworm cave). ניפרד מאוקלנד וניסע לרוטורואה – העיר השוכנת בלב האזור הגעשי במרכז האי הצפוני, על שפת אגם בלועו של הר געש. העיר ידועה כמרכז התרבות והמורשת המאורית, תרבותם של הילידים המקוריים של ניוזילנד וכן , עיר תופעות הטבע התרמליות. לאחר התארגנות במלון נצא בערב לטבול במעיינות החמים בעיר. נלון ברוטורואה.   

  

טיול מאורגן לניו זילנד

 

יום 5> עוד ברוטורואה , כבשים, דגים, קיווי ואירוח מאורי.  

פעיותיהם של מליוני כבשים מהדהדים בגבעות הירוקות הנפרשות ברחבי האיים. היום נבקר באגרודום, כאן ניפגש עם המוסד התרבותי המסורתי של ניוזילנד; חוות הכבשים. לאחר שנלמד על המגוון העשיר של מיני הכבשים , נחזה בתהליך הגז המסורתי. בני החוות המיומנים מפליאים במלאכת הגז וגאים בה מאוד  (Agrodome – sheep shearing show).  נצפה גם בעבודת כלבי הרועים הנאמנים, המנהיגים את העדר.   היום גם ניפגש עם תרבות המאורים, תושביה הראשונים של ניו זילנד ומורשתם. נבקר במרכז המאורי "טה פויה" ונכיר את האמנות המסורתית של בני השבטים; לבושם, מאכליהם ועוד. רוטורואה נחשבת גם כבירת התופעות התרמיות של העולם. את המשך היום נקדיש למפגש חווייתי עם תופעות הטבע העולות מכור המגמה הרוחשת קרוב אלינו, מתחת לפני הקרקע. בעמק פקרווהרווה  המפורסם נתרשם ממעיינות הבוץ המבעבעים, נחזה בגייזר הגבוה פוהוטו המתפרץ  מדי שעה ומרים עמוד מים לגובה עד 30 מ' . נמשיך לביקור  בעמק הגעשי של שמורת וויאוטאפו נטייל בין הבריכות הצבעוניות המעלות אדים ועשן געשי מתוך לועו של הר געש.  בערב נצא לאירוח בכפר מאורי. נשתתף במופע מאורי מסורתי וארוחת ערב בסגנון האנגי המיוחד למקומיים. אוכל מאודה המבושל מתחת לאדמה בטכניקת בישול ייחודית. נשוב למלוננו ברוטורואה.    

 

יום 6>  רוטורואה- טאופו- נאפייר  

ניפרד מקסמי רוטורואה וניסע לכוון טאופו- העיירה הציורית השוכנת לחופי אגם טאופו, הגדול באגמי ניו זילנד, שנוצר בעקבות אחת ההתפרצויות הגעשיות הגדולות בהיסטוריה. בדרכנו נבקר במפלי הוקה השוצפים. נמשיך לביקור בתחנת כוח מיוחדת הפועלת בכוח קיטור הפורץ מהאדמה. נתרשם מהסכר הנפתח שלש פעמים ביום כדי לרוקן את אגם הוקה, במטרה להגן על העיר מהצפות. נמשיך לעיר היפה נאפייר. העיר חרבה ברעידת אדמה ב 1931  על חורבות העיר הקולוניאלית נבנו בניניה החדשים ועוצבו בסגנון אר דקו נפלא. נלון בנאפייר.   

  

טיול מאורגן לניו זילנד

  


יום 7> נאפייר – קייפ קידנאפרס – וולינגטון   

נשכים לחוויה מיוחדת;  ביקור באתר הקינון של ציפורי הסולה. ברכב ספארי ניסע ל"מצוק החטופים", חצי האי קייפ קידנאפרס. כאן בחרו אלפי צפורי סולה להקים את קניהים כל שנה. נצפה אל העופות המיוחדים ונעמוד על התנהגות המושבה התוססת. נשלים את ביקורנו בנאפייר, ונצא דרומה בנסיעה ארוכה לעיר הבירה וולינגטון, השוכנת לחופי מפרץ ציורי, בפינה הדרומית של האי הצפוני. כאן נלון. 

 

יום 8> וולינגטון- שייט במיצר אל האי הדרומי - פיקטון- נלסון.  

נתחיל את הבוקר בסיור בעיר וולינגטון בירת ניו זילנד. נערוך סיור פנורמי בעיר, נראה את הפרלמנט ונטייל בגנים הבוטניים המקסימים של העיר.  נבקר במוזיאון ההיסטורי המפורסם המציג את התפתחות תרבות המאורים באזור עד מפגשם עם המתיישבים האירופאים והשינויים הרבים ורבי הפנים בעקבות הגעת האדם הלבן. נעלה להר ויקטוריה לתצפית על העיר היפה ומפרציה הכחולים. בנמל וולינגטון נעלה לסיפונה של  מעבורת ענקית ונחצה את מיצר קוק המפרידים בין האי הצפוני לאי הדרומי. שייט נעים בין איי המייצר  ינחיתנו בעיירה פיקטון שבאי הדרומי. מכאן ניסע בכביש יפה המתפתל בין יערות ויקבים ציוריים, עד הגיענו לעיר נלסון ללינה. 

 

יום 9> שייט בשמורת איבל טסמן – קייטריטרי  

היום נטייל בשמורה הימית איבל טסמן, מהיפות שבאתרי הטבע בטיולנו. עופות מים רבים ומיני יונקים שונים  כמו חתולים, פוסומים ואיילים קבעו משכנם בשמורה המיוחדת, המשתרעת על פני מפרצים ואיים נידחים עשויים סלעי גרניט מחודדים. מהעיירה הציורית קאיטריטרי נשוט לאורך חופי הזהב המרהיבים אל לב השמורה. הירוק העז של הצמחיה העשירה משתלב נהדר עם צבע החולות הזהוב, ים הטורקיז של מפרץ טסמן וצוקי הגרניט המפוסלים. נצפה מקרוב על מושבת אריות הים המתנמנמת על חופי האי טונגה. נרד לסיור רגלי בין יער לים עד חוף בארק היפה, לחוש מקרוב את דופק חיי הטבע התוסס. עם ערב נשוב למלוננו.

 

טיול מאורגן לניו זילנד

 
יום 10> נלסון – פונקייקי - גריימאוס

דרך נופית מרשימה ומפותלת תוביל אותנו למערבו של האי הדרומי, לחוף ים טסמן. עם התקרבנו לאזורים היותר גשומים של ניוזילנד, נבחין בדרכנו בשינוי הצמחייה, הנוף וסוגי בעלי החיים. בדרך נרד לטיול קצר לחופי אגמי נלסון ונעצור לתצפיות נהדרות אל רכס ההרים האדיר החוצה את האי הדרומי לאורכו. הרכס מכונה "האלפים הדרומיים"מתאפיין בהרים מושלגים ומבותרים. חלקים נרחבים של הרכס נכללים בשמורות טבע ופארקים לאומיים.עם הגיענו לחוף המערבי נצפה בתופעה מרתקת המכונה סלעי הפנקייק- תופעה גיאולוגית מיוחדת לאזור זה,  תוצאת המפגש בין מצוקי הסלע הענקיים לגלי הים הטסמני. נבקר גם בשמורת כלבי הים הגדולה שלחופו של ים טסמן, ומכאן ניסע ללינה בגריימאוס

 

יום 11> גריימאוס – הוקיטיקה - פרנץ יוזף – "ארץ הקרחונים"  

מגריימאוס ניסע לעיירה הוקיטיקה- המפורסמת כמרכז עיבוד אבן הירקן ותעשיית הזהב המקומית. נצא לטיול טבע רגלי קצר ויפה בשמורת קניון הוקיטיקה העמוק שנחצב על ידי מי הקרחונים השוצפים בלב היער. נמשיך בנסיעה דרומה דרך עיירות החוף המערבי עד הגיענו לקרחון "פרנץ ג'וזף" – קרחון הררי,  המיוחד במיקומו הקרוב מאוד לים. במידה והדרך אליו לא תהיה חסומה, קורה לעיתים, נצא לסיור רגלי אל חזית הקרחון היפה הזה. נלון באזור.

 

יום 12> החוף המערבי - מעבר ההרים "האסט" – וואנקה - קרומוול – קווינסטאון. 

היום נמשיך לאורך החוף המערבי דרומה, בין קו החוף לבין יערות הגשם המרשימים, הגולשים לעיתים עד הים. נעבור  במעבר ההרים היפה "האסט", ממנו נפרשות תצפיות נהדרות אל ההרים והחופים. נעבור בעיירה מאקרורה, ונתרשם ממפל הנהר ווילקין. נמשיך  לוואנקה השוכנת לחופו הדרומי של אגם וואנקה הציורי. נבקר ב"עולם הפאזל" של הסקוטי הגאון לאנסבורו המפתיע באשליות אופטיות, הולוגרמות מעניינות. לאתנחתא קצרה ומהנה במהלך הטיול, נשתעשע במשחקי הרכבה מאתגרים, מבוכים ועוד.  בשוק הפירות והירקות בקרומוול נפגוש  את העולם החקלאי הנהדר של האי ונתרשם מהמגוון הססגוני והמפתה. מכאן נמשיך לקווינסטאון, עיירת הקייט הפופולרית אשר לחוף אגם  וואקאטיפו. נטייל בעיירה הנעימה ובשעות הערב נעפיל ברכבל לפסגת הר בוב לתצפית מרשימה על נופי העיר, האגם ופסגות ההרים הלבנות המקיפים אותם. נלון בקווינסטאון. 

 

יום 13> קווינסטאון- ארוטאון - אגם וואקטיפו - חזרה לקווינסטאון.  

נתחיל את היום בסיור מרתק בקווינסטאון וסביבותיה, נבקר בארו טאון עיר כורי הזהב ההיסטורית. נדלג אלנהר קאראוואה המתחתר בקניון תלול אותו חוצה גשר צר, ממנו זינק קופץ הבאנג'י הראשון ויסד את ספורט האקסטרים המפורסם, המזוהה כל כך עם ניוזילנד. נצפה בסערת הרגשות של העומדים לקפוץ ובחיוך המתענג בשובם. ניסע לאורכו של אגם וואקאטיפו הכחול, המפותל והארוך באגמי ניו זילנד. ימה ידועה בנופיה הציוריים ובעושר הטבע המקיף אותה. בתם הטיול נחזור לקווינסטאון לערב נוסף בעיירה  התוססת. נלון בקווינסטאון. 

  

טיול מאורגן לניו זילנד

 

יום 14> קווינסטאון- שייט בקניון מילפורד- טה אנאו

ניפרד מקוויסטאון וניסע בכביש יפהפה המתפתל בין אגמים, רכסי הרים, מרחבים פתוחים, יערות ומפלי מים.

נעבור במנהרת הומר החצובה בבטן הרכס, בדרכנו אל פיורד מילפורד המפורסם. לשון המים הכחולה של הפיורד חודרת מים טסמן לעומק 22 קילומטר אל תוך ההרים. מתוך המים פורצים המצוקים הגבוהים אל הפסגות הקרחוניות. צמחיה עשירה מקיפה מפלי ענק, וחיות הים מנצלות את המים השקטים לעסקי היתרבות. מילפורד מהוה חלק משמורת הפיורדים של ניו זילנד, השמורה הגדולה ביותר במדינה, המשתרעת על שטח ענק ובתולי של 12,500 קמ"ר (כחצי משטחה של ישראל). עם הגיענו אל חופי הפיורד נעלה לספינה ונפליג לשייט בפיורד הנהדר, במהלכו תתגלה אלינו בין השאר, פסגת מיטרה במלוא הדרה, המתרוממת ישירות מן הים לגובה של 1700 מטר! בתום היום החוויתי ניסע ללינה בעיירה הציורית לחופו של אגם טה-אנאו.

 
יום 15> טה- אנאו - שמורת הקטלינס- אינברקרגיל

אנו בדרכנו אל דרומו של האי הדרומי, לשמורת הטבע החופית קטלינס . ניסע לאורך "דרך הקטלינס" המתייחדת בנופה הפראי ומגוון תופעות הטבע מפתיעות. נעצור במספר נקודות מעניינות לאורך החוף, נערוך תצפיות על מושבת אריות הים, על מושבת הפינגווין בתקווה שהם אכן יחכו לנו על החוף. נטייל אל מפל מים מיוחד בצורתו, נצפה מגבוה אל צוקי החוף המזדקרים מתוך המים, ומושכים בעלי חיים ימיים רבים המוצאים בהם משכן מוגן . נבקר בשמורת העצים המאובנים ביער שהוצף במי ים . לקראת ערב נגיע ללינה בעיר הדרומית ביותר בניו זילנד – אינברקרגיל.

 

יום 16> חצי האי אוטגו – מושבת האלבטרוס המלכותי – חוות "פלאי הטבע" - דניידין.

ניסע מזרחה לחצי האי אוטאגו. נבקר באתר הקינון של ה"יסעור" הוא ה"אלבטרוס המלכותי" – העוף הגדול בעולם. מוטת כנפיו מגיעה ל 3.5 מטר והוא גומע כל שנה כ 150,000 ק"מ מעל לים. אחת לשנתים ישוב הזוג למושבת הקינון ולאחר בקיעת הביצה היחידה, יושב הזכר לדגירה רצופה שנמשכת כ 3 שבועות. נקבל הסבר על אורח חייו המסקרן של העוף האצילי במרכז המבקרים שבמקום. מכאן נמשיך לביקור בחוות "פלאי הטבע" בה נוכל לראות יצורי ים ויבשה נוספים, כל אחד עם אורחות חייו המיוחדים והמפתיעים. בצהרים ניסע לדניידין העיר הוותיקה, שנוסדה ע"י צייידי לוויתנים בעקבות דיווחי ג'יימס קוק. העיר משופעת במבנים ויקטוריאנים מימי היות ניו זילנד קולוניה באימפריה הבריטית. עם הגיענו נצא לסיור בעיר, במהלכו נראה את הקתדרלה העירונית, האוניברסיטה, תחנת הרכבת המפורסמת, רחוב בולדווין התלול בעולם והגנים הבוטניים. בערב נוכל ליהנות מהרחוב הראשי התוסס ואפילו מהקזינו העתיק. נלון בדניידין .

 

יום 17> דניידין – מוראקי -אומארו – שמורת הר קוק 

היום ניסע צפונה לאורך חופו של דרום האוקיאנוס הפאסיפי. בדרכנו נעצור בחוף מוארקי כדי לצפות בתופעת טבע ייחודית מיסתורית, כדורי המוח המשונים שיצר הטבע. נמשיך לעיירה ההסטורית אומרו ונסייר רגלית בין מבני מרכז העיירה היחודיים שנבנו מאבן גיר צהובה מקומית בסגנון יווני-רומי. נעזוב את החוף ונעלה בדרך היסטורית אל שמורת רכס אאוראקי הכוללת 19 רכסים ענקיים. נגיע למרגלות הר קוק, שפסגתו המתנשאת ל 3724 מטר, היא הגבוהה בהרי ניו זילנד. נבקר במרכז המבקרים המעניין, המציג את צפונות ערכי הטבע והנוף המופלא המשתקף מהחלון הענק הצופה אל מראות הפסגות הנהדרות. נצא לטיול רגלי קצר בשבילי השמורה ונצפה אל נוף הקרח הגדול. נלון באזור.

 

יום 18> הר קוק -קרייסטצ'ירץ'

נגמע עוד מנופי ההרים הקסומים לפני שניפרד מהר קוק ונצא ליעדנו האחרון בניו זילנד. העיר קרייסטצ'רץ' הגדולה בערי האי הדרומי והשנייה בגודלה בניו זילנד. נסייר בעיר היפה הסובלת מרעידות אדמה , האחרונה שבהן ארעה ב 2010. העיר שוקמה בצורה יוצאת דופן ושמרה על יופיה. הגנים הנרחבים והבניינים ההסטורים. כפי שנראה עדיין נמשכים עבודות השיקום.

נבקר במוזיאון המרשים ובמרכז העיר הססגוני. נלון בקרייסטצ'רץ'

 
יום 19> קרייסטצ'רץ' – יעד ביניים – תל אביב

נשלים את טיולנו בקרייסטצ'רץ'

ובהתאם לשעת הטיסה נצא לשדה התעופה בדרכנו הארוכה הביתה
 

טיול מאורגן לניו זילנד

 

מסלול הטיול לממשיכים לאוסטרליה 8 ימים (7 לילות)

מלבורן העיר היפה, איירס רוק, קטה ג'וטה בפי האבורג'ינים – מדבר אולורו.
קיירנס – עיר הנופש באיזור הטרופי המעניין ומחסום האלמוגים הגדול.
סידני – העיר הנחשבת לעיר היפה ביותר בעולם, ההרים הכחולים.


יום 19> מקרייסטצ'רץ' ניו זילנד למלבורן אוסטרליה.

ניפרד מניוזילנד ונמריא מקרייסטצ'רץ' לאחת הערים האלגנטיות והיפות בעולם. מלבורן צויינה ע"י אונסקו 3 פעמים ברציפות כעיר הטובה ביותר לחיות בה. בהתאם לשעת הנחיתה נצא לסייר במרכז העיר הסואן על בנייניו העתיקים והמודרניים, הגנים הבוטניים, השוק העירוני הענק. הנהר החוצה את העיר ועוד. אחה"צ, ניסע דרומה בדרך מעניינת לפיליפ איילנד כדי לחזות בתופעה ייחודית ומרגשת – "מצעד הפינגווין הקטן הכחול", מאות מהם יוצאים יחד מהים לאחר מסע יומי ארוך וממהרים לקיניהם כדי להאכיל את הגוזלים.

 

יום 20 > מלבורן – איירס רוק – אולורו

נמריא ממלבורן צפונה מעל למדבר הגדול, אל אולורו הנמצאת במרכז היבשת. 

פנינו אל תופעת הטבע המרשימה; "איירס רוק", אחד מסמליה הלאומיים של אוסטרליה. הצוק האדום המתרום בתלילות מעל למדבר, אתר מקודש ל"חוק" ו"לחלום" בתרבותם של האבוריג'ינים המקומיים. במפגש עם בני השבט נכיר את הטקסים והמנהגים הייחדיים למקום הקדוש. האזור נקרא בפיהם "קאטה ג'וטה", שמורת טבע ענקית מדברית.
אחר הצהריים נצא לטיולי רגלי בקניון ה"אולגס" לאורך הפלג הקסום, החוצב דרכו באבן החול האדומה. לקראת ערב נעלה לתצפית אל הסלע הקדוש, המחליף את צבעים ואווירה לאורן של קרני השמש השוקעת.

 
יום 21> אולורו – קיירנס

נשכים לתצפית בוקר מרהיבה על הסלע הקסום, המחליף צבעים עם קרני השמש הראשונות. נתקרב לסלע ונחוש אותו מקרוב. נראה את המעיין הבוקע ממנו ונכנס למערות הילידים המעוטרות בציורי קיר מלפני כ-30 אלף שנים. נבקר במרכז המבקרים האבורג'יני, כאן נלמד על תרבותם המרתקת ונתרשם מעבודות היד האומנותיות שלהם. 

אחר הצהרים נטוס לקיירנס, עיר נופש צפונית באזור הטרופי של אוסטרליה הענקית. בדרך למלון נערוך בעיר סיור פנורמי וערב נצא לטייל בעיר התוססת ובשוק הלילה שלה.

 
יום 22>קיירנס

היום נשוט בספינה גדולה אל שונית המחסום הגדולה , ריף האלמוגים הענק והעשיר, 

שהתפתח מול חופי אוסטרליה. מהסיפון נרד מדי פעם שחייה וצלילת שנורקל לשונית הססגונית והתוססת בשפעת חיים. מוקפים בצבעי קליידוסקופ נהדרים נרחף בין שלל דגים ואלמוגים מכל המינים. נתנסה גם בתצפית תת מימת על ריף האלמוגים מסירת זכוכית ונהנה מארוחה טובה על גבי הדוברה. עם ערב נשוב למלוננו בקיירנס.

 

יום 23> קיירנס –קורנדה – האבוריג'ינים הצפוניים

נעלה ברכבל מעל ליער אל רכס קורנדה. מתחתינו נראה את פסי רכבת הקיטור החוצה גשרים וקניונים. בעבר שימשה הרכבת את אנשי המכרות והתיירים שבאו בעקבותיהם. נראה על ההר את ההתיישבות הראשונה של כורי "אופל". נטייל בין אמני עבודות היד ונהנה מהנופים הנפרשים לרגלינו. נרד מההר לביקור במרכז המורשת של האבוריג'נים הצפוניים, שחיו באזור הטרופי, ומתייחדים בתרבות שונה מזו של שבטי המדבר.

אחר הצהרים נצא לסיור חוויתי ביער הגשם הטרופי. בערב נשוב ללילה אחרון במלוננו בקיירנס.

 
יום 24> סידני- עולם החי האוסטרלי ועוד.

עם בוקר נטוס מקיירנס דרומה, אל העיר הנחשבת בעיני רבים כיפה בעולם – סידני. 

העיר שימשה במאות ה 19-18 כמחנה אסירים של האימפריה הבריטית, וצמחה מאז להיות. "הצימוק בראש עוגת הטיול". בהתאם לשעת הגעתנו נצא לסיור בסידני המקסימה; נראה מקרוב את בית האופרה המפורסם בעולם, "בניין המפרשים" .
נבקר ברוקס – אזור בו היה בית הסוהר לפושעים בריטים שהובאו לכאן מרחבי האימפריה. נראה את גשר המפרץ המפורסם הנישא מעל מפרץ סידני, נשוטט בגנים הבוטניים, נראה את ספסל האבן של אשת המושל מקגאייר עליו ישבה דומעת בגעגועיה לאנגליה תוך כדי שהיא מלשינה על הספנים הגונבים סחורה מאוניות המסחר. נראה את הצוקים הגבוהים המהווים את השער לאוקיינוס הפאסיפי ואת חוף הרחצה היפה בונדיי ביץ' ונבקר בויקטוריה בילדינג המפואר. בערב נצא לבלות בצ'יינה טאון בדרלינג הרבור , מרכז הבילוי המפורסם של סידני ועוד...

  

יום 25> סידני - ההרים הכחולים

בבוקר נצא לביקור בחווה בה משוטטים בעלי החיים המאפיינים את אוסטרליה.

נעלה לסיור בפארק הלאומי "ההרים הכחולים" שממערב לסידני. נצפה אל עמק "שלושת האחיות" ונצא לטיול רגלי קצר בנוף הנהדר, נרד להרפתקה ברכבת מכרות לפתח מכרה פחם ישן, נרחף ברכבל מעל העמק העמוק השופע מפלים גבוהים. אחה"צ נחזור לסידני ונסיים את היום בביקור באקווריום הגדול של העיר.
בערב נצא לחגוג את סיומו של הטיול ב"דרלינג הרבור", מרכז האטרקציות והבילויים המפורסם של סידני.

 

יום 26>חזרה הביתה

נשלים את ביקורנו בסידני, ובהתאם לשעת הטיסה ניפרד מאוסטרליה וניסע לשדה התעופה לקראת מסענו חזרה הביתה. תם ונשלם הטיול המרתק 

נחיתה בארץ ביום ה 27.

 

טיול מאורגן לניו זילנד

 

*** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריך

לכל הטיולים המאורגנים לניו זילנד
לכל הטיולים המאורגנים לאוסטרליה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015