ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לניו זילנד ,21 ימים

נופי ניו זילנד הפראית, גן עדן לחובבי הטבע ונופים מהאגדות: פסגות מחודדות עטורות שלג לבן, המשתקפות במימי הפיורדים הכחולים, קרחונים אדירים ויערות גשם עבותים. נשוט במפרצים קסומים, בהם משתעשעים אריות ים, דולפינים ופינגווינים שמחים.
נתפעל מגייזרים המתפרצים בחום. בדרכים צדדיות נגיע לחוות פסטוראליות, באחת מהן נתארח בבתי התושבים המקסימים של האזורים היותר נידחים. נכיר את אורח החיים הפשוט, בכפרים שלווים שנראה כאילו הוצאו מתוך גלויה. לא נוכל שלא להתאהב.
טיולנו זה, הנושא אופי גיאוגרפי מיועד לחובבי טבע באשר הם. מדי פעם נצא לטיולים רגלים קצרים בטבע, ניפגש עם התופעות הגיאולגיות המרשימות, מגוון בעלי החיים והצומח העשיר., שמורות טבע עם, שפע בעלי חיים; ציפורי הסולה, אלבטרוסים, תולעים זוהרות, כלבי ים, דולפינים ועוד. חוויה בנוסח גלפגוס. ומעל לכל תושבי האיים השלווים ומסבירי הפנים

 

 

 

סוג הטיול: עומק
........................................................ 
דרגת קושי: קלה
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים, משפחות, בודדים
........................................................ 
עונות מומלצות: חורף, אביב
Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול לניו זילנד


 

יום 2 -1> תל אביב- סיאול/ הונג קונג- אוקלנד

נצא בטיסת לילה מישראל לקוריאה או הונג קונג. נחיתה אחר הצהריים, והמשך בטיסת לילה לאוקלנד

 

יום 3 > ניו זילנד אוקלנד – סיור טבע – הר עדן

בשעות הבוקר, הגעה אל אוקלנד, "עיר המפרשיות", העיר הגדולה בניו-זילנד ובה ריכוז האוכלוסייה הפולינזית הגדולה בעולם. אוקלנד מוקפת הרי געש לא פעילים והיא ידועה בחופיה, בפארקים והגנים היפים שלה ומגוון המסעדות וחיי הלילה שלה. נצא לסיור באזור המשופע מפרצונים, איים ויערות קדומים. נעלה בנסיעה לפסגתו של הר עדן, שם נזכה לנקודת תצפית רחבה של העיר וסביבותיה. נכנס למלון למנוחה מהטיסה הארוכה, אחר הצהריים נעבור מעל גשר הנמל וניסע לשכונת דבנפורט, נעלה על גבעת NORTH HEAD לתצפית מכיוון הים אל העיר. נלון באוקלנד

 

יום 4> מוזיאון אוקלנד - רוטורואה

נבקר באוקלנד דומיין, פארק ציבורי מקסים בו שוכן מוזיאון אוקלנד. כאן נבקר בחצר התצוגה המאורית, המציגה את אוסף החפצים הפולינזיים הגדול ביותר בעולם. בביקורנו במוזיאון תהיה לנו הזדמנות לראות גם את התצוגות, התערוכות והאוספים העוסקים בהשתתפותה של ניו זילנד בשתי מלחמות העולם. בין נקודות השיא של הסיור באזור זה נמצא מטוס יפני אותנטי ונדיר ביותר מדגם זירו וספיטפייר בריטי.
ניסע לכיוון רוטורואה, בירת האזור הגאו תרמי בניו זילנד, העיר שוכנת לחוף אגם רוטורואה היא גם אחד ממרכזי הישוב ההיסטוריים החשובים ביותר של המאורים, שילוב זה עושה אותה ליעד תיירותי מבוקש מאד. נתחיל בביקור באתר TE PUIA, פה נקבל הצצה נוספת לנושא המאורי, אבל העיקר זה סיור בין בריכות מבעבעות של בוץ רותח, וגייזר המתפרץ כמה פעמים ביום. נבקר באגמים הכחולים והירוקים, אשר הצבעים העזים שלהם נוצרו מתרכובות הגופרית. לינה ברוטורואה.

 

          

טיול מאורגן לניו זילנד טיול מאורגן לניו זילנד טיול מאורגן לניו זילנד

 
 

יום 5> רוטורואה

את היום נקדיש לשייט והליכות במכתש הוולקני וואימנגו. נצפה בפעילות הגאו טרמית ונתוודע בסיור הרגלי לצמחייה הייחודית לאזור. אחר הצהריים נצא לטיול רגלי למפלים יפים. נתארגן במלון לקראת יציאת ערב למראי מאורי, מקום מפגש מאורי מסורתי, שם נחווה חוויה תרבותית. נתנסה בוורו מאורי מסורתי (הצבת אתגר) ובפווהירי (קבלת פנים). לאחר מכן נצפה במופע פולקלור מאורי של שירים וריקודים. נהנה מהאנגי מאורי (ארוחת ערב מאורית מסורתית), בו אוכל עטוף מבושל באידוי בבור מתחת לאדמה. האירוע כולו נראה בתחילה כמשהו תיירותי מאד, אבל יש לו פאן רציני ואיכותי, עם אמירות חברתיות, דתיות ותרבותיות התקפות למה שעובר על החברה המאורית בני זילנד של ימינו. לינה ברוטורואה.

 
יום 6> רוטורואה – טאופו – פארק לאומי טונגרירו

הבוקר נתחיל בסיור רגלי באזור תרמי וואי או טאופו. אתר גדול של ברכות מים ובוץ בעלות צבעים שונים, בהתאם לתחמוצות המינרליות השונות. בנוסף המופע של הגייזר "ליידי נוקס". נמשיך דרום מערבה לכיוון אגם טאופו, האגם הגדול ביותר בניו-זילנד (619 קילומטר רבוע) ולב האי הצפוני. נעצור לתצפית על אזור האגם והרי הגעש המושלגים שברקע. נרד לאזור מוצא המים של האגם- נהר ה WAIKATO, הארוך בנהרות ני זילנד. הוא מתחתר בקניון בזלת נמוך, ונופל במפלי HUKA, כדי להתחיל כאן את דרכו הארוכה צפונה. נמשיך דרך מחוז טאופו לאורך חופי אגם טאופו היפה ולטורנגי, הממוקמת בקצהו הדרומי של האגם. משם נמשיך דרומה על כביש מהיר לכפר ווהאקפפה, בעוברנו דרך אדמה חקלאית רחבה. נגיע למישור המרכזי, שם נהנה מנופים מרהיבים של הרי הגעש רואפהו, נגאורוהואה ווטונגרירו. רכס הרים זה מהווה את לבו של פארק הלאומי של טונגרירו. בתחום השמורה, על מורדותיהן המערביים של הרואפהו, נצא להליכה בת כשעתיים למפלי TARANAKI . לינה באוהקונה Ohakune.

 
יום 7> הרי הגעש של טונגרירו- נאפייר

היום נצא לנסיעה ארוכה בדרך הררית נידחת, העוברת נחלים יפים, חוצה רמות מרעה, בכיוון מזרח בואכה נאפייר. העיר שוכנת על גדות לוע הר געש קדום, המכוסה במי ים. עיר זו נהרסה ברעידת אדמה בשנת 1931 ונבנתה מחדש בסגנון ארט דקו. נערוך סיור קצר במרכז העיר, "גריד" רחובות מצועצע, אבל יפה. לינה בנאפייר

 
יום 8 > נאפייר: ציפורי סולה –וולינגטון

הבוקר נצא על עגלות רתומות לטרקטורים, לנסיעה של שעה וחצי כל כיוון על חוף האוקיאנוס השקט, למרגלות צוקי אבן גיר. המטרה – Cape Kidnappers, מושבה ענקית של עופות ים בשם GANNET המין האוסטרלי אסיאתי. בעברית "סולה". המושבה ממוקמת על מצוק גבוה אליו נעלה ברגל. (למנוסים - חוויה בסגנון איי גלפגוס.) ניסע לוולינגטון, דרך וודוויל, מסטרטון ופת'רסטון, הראשונות מעיירות וואיררפה - אזור מפורסם בייצור יינות. נטפס את רכסי הרימוטקה וניסע דרך המעבר ההררי ביורדנו דרך עמקי האט לוולינגטון. בהגיענו לוולינגטון נצא לסיור ונעלה לתצפית בקרוניות קטנות על העיר והנמל. לינה בוולינגטון.

 
יום 9> וולינגטון – לאי הדרומי: פיקטון–נלסון

נעזוב את וולינגטון ונחצה את מייצרי קוק בדרכנו לאי הדרומי, הפראי שבין האיים. מסיפון המעבורת נשקף מראה מיצרי מלבורו, גבעותיו התלולות מכוסות בסבך, מטפסות מתוך הים וקו החוף המסולע. אכן מראה עוצר נשימה. נעגון בעיירה פיקטון, ולאחר הפסקת קפה נמשיך בדרך הנוף, המתפתלת מעל QUEEN CHARLOTTE SOUND. עצירות לתצפיות (וקריאות WOW.) נרד לטיול קטן בשמורה של גשר פלורוס, ועם ערב נגיע לנלסון ללינת לילה.

 
יום 10> פארק לאומי אבל טסמן

הבוקר נצא למסענו דרך מוטואקה לקהאיטריטרי. מכאן נצא בסירות מהירות אל שמורת הטבע אבל טסמן. נפליג לרגלי צוקי הגרניט הנופלים אל המים התכולים, נכנס אל המפרצים החבויים, המעוטרים ביער טבעי הנושק לחול המוזהב. בדרכנו נבקר במושבת כלבי הים של האי טונגה. נסייר ברגל באחד ממסלולי ההליכה המפורסמים ביותר בניו זילנד, דרך יער טבעי למפרץ בארק ונחזור לסירה בהפליגנו חזרה. לינה בנלסון.

 
יום 11> אבל טסמן – פונאקאייקי

היום ניסע דרום מערב בדרך ה WESTLAND המפורסמת. נעלה בהרים, נעצור לסיור קצר בגשר התלוי על נחל ה BULLER. נרד לקו החוף של הים הטסמני, לעיירה WESTPORT. ולסיור על המצוקים ל cape foulwind . פה שוכנת מושבה של אריות ים ואם יתמזל מזלנו נראה גם דולפינים. בינות לשיחים אולי נראה עוף מוזר, מאלה שאינם יכולים לעוף, העונה לשם WEKA. נשמיך לאורך החוף, ל"סלעי הפאנקייק" אשר בפונאקאייקי. זוהי תופעה קרסטית שהרוח והמים יצרו. נטייל בין סלעי הפאנקייק ובורות השצף שלהם אשר בעת הגיאות, הים ישטוף אל תוך המערות שמתחת לסלעים ויפרוץ החוצה במופע מרשים דמוי-גייזר. לינה בגריימאות'.

 
יום 12> פונקאייקי – פארק הקרחונים

ניסע לאורך החוף המערבי אל העיירה הוקיטיקה, מרכז חשוב לכרייה ולעבודות אומנות שונות הקשורות באבן הירקן (ג'ייד)- PUNAMU במאורית. נמשיך מכאן לפארק הקרחונים פרנץ ג'וזף ופוקס. נטייל באזור פארק הקרחונים ותהיה לנו הזדמנות ללמוד על תפקיד קרחון פרנץ ג'וזף בעיצוב סביבה זו, המשתנה ללא הרף. לינה בעיירה פוקס.

 
יום 13> קרחון פרנץ ג'וזף – אגם ואנאקה

עם בוקר נשכים ונצא בנסיעה אל אגם מטסון ( LAKE MATHESON), אם יש מזל אז הר קוק משתקף במימיו. לאחר מכן נלך לקרחון FOX ונצפה בו מקרוב. נמשיך דרומה לאורך החוף המערבי המבותר, נעצור לתת כבוד לנופי הים והיערות שבדרך, עד שנגיע אל הקהילה הקטנטנה של האסט, הנמצאת על החוף במקום שנהר ההאסט הרחב פוגש בים. כאן עוזבים את חוף הים הטסמני, ונכנסים לאורך הנהר, שוב נעשה עצירות רבות בהתאם לנופים הבאים. נעבור את מעבר האסט ונרד לכיוון ארץ האגמים. הכביש יעבור על גדות אגמי ואנאקה והאוורה, דרך שמורת הר אספירינג ובה חלק מהפסגות הגבוהות בני זילנד. לינה בואנאקה.

 
יום 14> אגם ואנאקה- קווינסטאון

היום נצא לסיור רגלי מסביב לאגם ואנקה. לאחר מכן ניסע לעיר הנופש והסקי קווינסטאון, דרך ערוץ נהר הקרדונה. בדרך נעצור לצפות בקופצי הבנג'י האמיצים, מהגשר המפורסם. בצהריים נגיע לקווינסטאון השוכנת לחוף אגם וואקטיפו. נעלה לתצפית ברכבל אל פסגת בוב ונשקיף אל הנוף המרהיב. אחר הצהריים חופשי. לינה בקווינסטאון.

 
יום 15> נהר דארט – טא אנאו, מערת התולעים

ניסע בדרך מפותלת ויפה לקצה אגם וואקטיפו, אל העיירה הנידחת גלן אורצ'י, הממוקמת בסמוך לשפך נהר הדארט. יופיו של המקום היווה את הרקע לסרטים שונים בניהם שר הטבעות. כאן, על נהר הדארט, "נטוס" ב JET BOATS, כשמן כן הן, בעלות מנועי סילון. נשקיף על הפסגות המושלגות, נצפה במפלי מים עצומים ונעצור לסיורים קצרים על גדות הנהר, אל פינות חמד נסתרות. בתום השייט נחזור לקווינסטאון. לאחר אתנחתה ניסע לטא אנו: בהתחלה הנסיעה לאורך חופי אגם וואקאטיפו, המשך דרך אזורים חקלאיים שופעים, עד לטה אנאו, השער לפארק הלאומי פיורדלנד. העיירה עצמה שוכנת לחוף אגם טא אנו. לאחר התארגנות במלון נצא בשיט למערות "התולעים הזוהרות" (הזחלים הזוהרים של יבחוש הפטרייה). נלון בטא אנו.
  

יום 16> טה אנאו – פיורד מילפורד סאונד

ניסע דרך אגמי הראי ויערות עצי אשור אל פארק "ארץ הפיורדים", הגדול והפראי בניו זילנד. באזור הפיורד נצא להליכה רגלית יפה לאחד מהנהרות הגדולים ולמפלים. עם ההגעה לפיורד נשוט במפרץ מילפורד, פיורד החודר ליבשה לעומק כ-22 ק"מ ונצפה בפסגת מיטר, מההרים הגבוהים בעולם, המתרומם ישירות מן הים (לגובה 1,695 מטרים). לעת ערב נשוב למלוננו בטא אנו.

 
יום 17> פארק "קטלינס"

עם בוקר נצא דרומה לכיוון חופיו הדרומיים של האי הדרומי וניסע דרך שמורת קטלינס. נטייל בין חופים מפורצים ומצוקים כדי לצפות באריות ים ופינגווינים. נלך לתצפית על קו החוף הדרומי ממגדלור הנוגט פוינט. נבקר באתרים נוספים לפי הזמן שבידנו: היער המאובן בן 160 מיליון השנה ומפלי מקלין. לינה בקטלינס.

 
יום 18> חצי האי אוטגו –טאיארואה - דונדין

דרך מישורי הנהר והאזורים המדושאים של סאות'לנד ניסע לחצי האי אוטגו הציורי, לכיוון טאיארואה האד, מקום חביב על עופות הים. נגיע למקום מושבת האלבטרוס המלכותי שמקנן על המצוק בקצה חצי האי, ונלמד על אורך חייהם. אחר הצהריים נבקר את שמורת הפינגווינים "צהובי העין", פינגווינים נדירים, שיותר מכל זן אחר מרחפת עליהם סכנת הכחדה. נטייל לתוך אזור הקינון הטבעי של פינגווין זה ונוכל לצלם את פעילותם הטבעית של הפינגווינים מטווח קרוב מבלי להפריע להם, בעזרת מערכת ייחודית של מקומות מחבוא ומנהרות. נלון בדונדין.

  

יום 19> פארק הבולדרים מאורקי – פלזנט פוינט - ארוח בחווה- קרייסטצ'רץ'

נצא צפונה לביקור בחוף הפארק המדעי של הבולדרים העגולים של מאורקי. נבחן את תופעת הטבע המסקרנת שנוצרה על קרקעית הים לפני כ- 60 מיליון שנה. נמשיך לעיירה הקטנה פלזנט פוינט, נבקר במוזיאון המציג את ההיסטוריה המקומית, ואחר הצהריים ניסע לאזור חקלאי, וניכנס לבקר באחת החוות הפזורות באזור.

ביקורנו בחווה מהווה הזדמנות מצוינת להכיר את אנשי ניו זילנד וללמוד על דרך חייהם. נלון בקרייסצ'רץ'.

 
יום 20> קרייסטצ'רץ'

היום נבלה בקרייסטצ'רץ', הגדולה בערי האי הדרומי, המכונה גם עיר הגנים בשל שיפעת הפארקים ציבוריים והגנים מטופחים. היא בנויה בסגנון אנגלי אופייני, עם ארכיטקטורה ניאו- גותית, כנסייה אנגליקנית ושפע רחובות ואתרים הקרויים בשמות אנגליים טיפוסיים .קרייסטצ'רץ' ספגה רעידת אדמה ב 2010 אבל משקמת באופן אומנותי ויצירתי את מרכז העיר. נבקר במרכז האנטרקטי המרתק, המתאר את המחקר, החי, ההיסטוריה וההתיישבות ביבשת אנטרקטיקה. נסייר בפארקים היפים ונהנה מאחת הערים הציוריות ביותר בניו זילנד. נלון בקרייסטצ'רץ'

  
ימים 21-22> אוקלנד- סיאול/ הונג קונג - ישראל

עם בוקר נטוס לאוקלנד ובטיסת המשך נטוס להונג קונג או סיאול.
במידה ונטוס דרך סיאול ננחת בערב ונעבור למלון בעיר. למרות הטמפרטורות הקפואות ובהתאם לזמן נצא להסתובב במרכז העיר השוקק. לינה בסיאול. נמשיך למחרת סיור ככל שהזמן יאפשר ונטוס לישראל.
• במידה ונטוס דרך הונג קונג: נחליף מטוס ונמשיך לישראל.
• נחיתה בישראל ביום ה 22.

*** ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג האויר, הוראות השלטונות ושיקולי המדריך


עם ההרשמה מומלץ לרכוש ביטוח רפואי ומטען, המכסה ביטול מסיבה רפואי

ב= ארוחת בוקר, ע= ארוחת ערב
 

לכל הטיולים המאורגנים לניו זילנד
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015