ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לנורווגיה, 10 ימים

טיול מאורגן לנורבגיה- רק עם איילה גיאוגרפית

 

 מסלול מיוחד – מסלול הטיול המיוחד לנורבגיה שלנו נבנה ונוסה, לאורך שנים.  מאמץ וידע רב הושקעו בשילוב:  בין טבע עשיר, ונופים עוצרי נשימה,  שאין כדוגמתם בשום מקום אחר בעולם,  לבין עריה וכפריה הציוריים והשלווים של נורבגיה הבנויים מעץ ואבן. בין אתרים מפורסמים שכל תייר נוהה אליהם, לבין פינות חמד נסתרות הידועות רק לתושבים הנורבגים המתגוררים באזור. בין מסלע, צומח וחי לבין יצירות אדריכלות ואומנות אשר מציבות במרכז הווייתן את התרבות והנוף הנורדיים. הטיול בנורווגיה משלב גם בין ישיבה וצפייה נינוחה באוטובוס ובמעבורת, לבין טיול רגלי אל נקודות נוף מיוחדות השובת כל לב. כל אלו ניתנים לביצוע  בשל אורכו הארוך באופן יחסי של הטיול פותח בפנינו צוהר להכרת אזורים נוספים בנורווגיה שהם מחוץ למסלול התיירות השחוק והשגור המקובל כיום במרבית הטיולים המאורגנים. הזמנת מקומות לינה שנה מראש, תוך שימת לב למיקומם המדויק לאורך המסלול של המלונות השונים,  מאפשרת לנו המטיילים לנצל את הזמן באופן המיטבי לנסוע מעט פחות, וכמו כן להתארח וללון במקומות מעניינים.  ומעל לכל תכנון קפדני של מסלולי הנסיעה והטיולים הרגליים בנוף וזמני ההפלגה במעבורות הרבות.

  

הליכות ברגל – אנו באיילה גיאוגרפית מאמינים שהדרך הטובה ביותר להכיר כל יעד היא באמצעות מגע בלתי אמצעי עם הטבע והנוף ולכן אנו משלבים מדי פעם טיולים רגליים קצרים, הטיולים הקצרים האלה מאפשרים גם יצירת קירבה בין מטיילי הקבוצה. אין זה סוד שאופי האנשים הבוחרים בטיול כזה הוא אחד מסודות הצלחתו. במסלול ייחודי זה  שיבצנו מסלולי הליכה יפים ולא קשים המאפשרים לחוש מקרוב את הטבע הנהדר  והנופים עוצרי הנשימה של נורבגיה וגם להתוודע לאורח החיים הכפרי והמיוחד בצפונו של עולם. כמו כן בטיול לנורווגיה שובצו גם שני קטעי הליכה שהם מהיפים והמפורסמים בנורבגיה, מקטעי הליכה אלו הם ארוכים ומאתגרים מעט יותר:  המסלול אל סלע הדרשן ונקודת התצפית המרהיבה והמרגשת שבו, והצעידה עם ציוד יעודי על פני אחת משלוחותיו של הקרחון הגדול באירופה.   
   

 

בגלל ההדרכה –  מכוון שהדרכת טיול גיאוגרפי הכולל קטעי הליכה ושימת דגש מיוחד על הדרכת טבע נוף ואדם היא לא פשוטה ודורשת ניסיון וידע רב - הצבנו להדרכת הטיולים שלנו בנורבגיה סגל הדרכה מצומצם ובעל ניסיון רב שנים בהדרכת קבוצות גיאוגרפיות במקומות שונים בעולם. 

 

בגלל האטרקציות -   שייט בפיורדים,. לא פחות מ 10 הפלגות ישיטו אותנו אל לב פינות החמד הקסומות, כולל הפלגה אל אי שהוא שמורת טבע חשובה שבה מקננים מאות אלפי עופות ים. או ההפלגה המפורסמת בפיורד הגארינגר הקסום והצר. לא נוותר גם על אחת הנקודות היפות ביותר בנורווגיה – "צוק הדרשן", אטרקציה בלתי נשכחת נוספת היא הטיול על הקרחון, המתבצעת בעזרת ציוד מיוחד ונחשבת לחוויה גם למי שחשב שעשה כבר הכול. בטיולינו נכלול נסיעה בדרכי נוף הידועות כיפות והמיוחדות בעולם: לאורך האוקיאנוס האטלנטי נסע במנהרות מתחת לים ועל פני מערכת גשרים מרהיבים ב"דרך האטלנטית". מהפיורדים הכחולים ועמקי הקרחונים נעלה מעלה מעלה בפיתולים מרטטי לב ב"דרך הטרולים" המפורסמת.  באוסלו נבקר במוזיאון העוסק בהיסטריה הימית הנורבגית ובתגליות גיאוגרפיות המשפיעות על כלל אזרחי העולם.  כמו כן נבקר בפרק הנרחב והיפה של אוסלו,  המוקדש ליצירותיו של הפסל הנודע גוסטב ויגלאנד. נעלה ברכבל להשקיף על ברגן ומשם נרד לשוק הדגים הוותיק העמוס במסעדות דגים מצוינות. נצעד בשביל יפה ובטוח בינות מפלים שוצפים אל הבירקסדל כל אלו ואף הרבה יותר נחווה ונפגוש בטיולינו בנורווגיה. 

 

קבוצות קטנות בין 15 ל 30 מטיילים

 

סוג הטיול: לאוהבי טבע ותרבות
........................................................ 

דרגת קושי: קלה עד בינונית 
........................................................ 

קהל היעד: בוגרים
........................................................ 

עונות מומלצות: קיץ
Facebook Favorites
לכל הטיולים המאורגנים לנורווגיה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול מאורגן לצפון נורווגיה, טיול גיאוגרפי בן 10 ימים מצפון לחוג הארקטי
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי אופנועי שלג
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולי קרנבלים ופסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולי שייט
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
צור קשר הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015