ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

טיול מאורגן לדרום אמריקה - הטיול המקיף, 28 יום -מתוכם 17 יום טיול פניני פטגוניה

טיול מקיף לדרום אמריקה הוא טיול המיועד למי שהגיע למסקנה שלדרום אמריקה הוא לא ישוב ולכן עליו לנסות לראות את כל מה שיש לדרום אמריקה להציע. לכן בבחירת מסלול זה השקענו את המחשבה הרבה של שילוב המקומות היפים ביותר בדרום אמריקה. המסע המקיף שלנו ליבשת הרחוקה מתחיל בעיר בואנוס איירס בה נתרשם מהעיר הקולוניאלית המרהיבה, שער הכניסה לדרום אמריקה, נמשיך אל ארץ האגמים הארגנטינאית והצ'יליאנית והעיירה הציורית ברילוצ'ה, משם נדרים אל נופי הפרא המרהיבים של קרחוני העד בחלק הדרומי של פטגוניה, נפרד מארגנטינה וצ'ילה במפלי האיגוואסו ונמשיך לטייל בברזיל שם נבקר בעיר האלוהים ריו דה ז'ניירו. החלק האחרון של הטיול יוקדש אל פרו ובוליביה בלב הרי האנדים, שם נבקר באתר המאצ'ו פיצ'ו והעיר קוסקו ואתריה המרתקים ונקנח בבוליביה והעיר לה פאס ממנה נשוב דרך לימה חזרה הביתה. 

 

 הטיול הינו מודולרי. חלקו הראשון של הטיול הוא טיול ה 18 יום "פניני פטגוניה".

בסיום הטיול בריו דה זניירו, ממשיכים חברי קבוצת ה 29 יום ללימה, מטיילים בפרו ובבוליביה בחלקה הצפוני וחוזרים ללימה על מנת לטוס דרך אירופה לתל אביב

 


מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית בדרום אמריקה?

 

מסלול מיוחד שמכיל את כל מה שצריך - מסלול טיול זה מכיל את הכול כולל הכול בטיול מאורגן לדרום אמריקה מלימה (פרו) בצפון ועד לשמורות הקרחונים, דרך ברילוצ'ה עיירת השוקולדים, קוסקו והמאצ'ו פיצ'ו. למי שבטוח שלעולם לא ישוב ליבשת. 

 

בגלל מה שבחרנו להוריד מהתכנית - גם אלו שבטוחים שלדרום אמריקה לא ישובו, עדיין לא מחויבים להדרים עד לאושואיה רק כדי לומר שהם היו בנקודה הדרומית ביותר בכדור הארץ. ההגעה לאושואיה מסורבלת ומחייבת להגיע בשעות לילה מאוחרות לפרק זמן קצר יחסית בשמורת טבע שהיפות יותר נמצאות בצפונה. גם על מנאוס ויתרנו בתכנית טיול זה כי לדעתנו נכון בהרבה לטייל בשמורת מאנו באזור פוארטו מלדונדו שאליו ההגעה קלה ופשוטה בהרבה ובו חווים את חווית הג'ונגלים האמאזוניים בצורה טובה ומקיפה יותר. 

 

 תכנית עשירה ומגוונת הכוללת אלמטים שאינם כלולים בתכניות המצויות בישראל:

 

  • ביקור בתיאטרון קולון בבואנוס איירס אחד הטובים בעולם
  • ביקור במוזיאון הקרח באל קלאפאטה
  • ביקור באיצטדיון המראקאנה בריו דה ז'נירו ובגן הבוטאני העתיק המפורסם בסחלבים שבו

 

 

הדרכה מקצועית – כשבוחרים להשקיע סכום כסף גדול, חשוב לדעת שאתם יוצאים לטיול מעמיק לדרום אמריקה רק עם מומחים אמיתיים ליעד ולמדריך עם ניסיון עשיר וארוך שנים בטיולים מאורגנים.

 

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי
........................................................ 
דרגת קושי: בינוני
........................................................ 
קהל היעד: בוגרים
........................................................ 
עונות מומלצות: סתיו, חורף 
Facebook Favorites

מסלול הטיול המאורגן לדרום אמריקה
ימים 1-2> ת"א – בואנוס איירס

בשעות הערב נצא בטיסה דרך יעד ביניים באירופה לבואנוס איירס. עם הנחיתה נעבור למלון להתאווררות ונצא לסיורים בעיר המרתקת, אשר לה מראה אירופאי, בזכות המבנים הקולוניאליים הרבים המעטרים אותה. נבקר בכיכר מאי, שם נבקר בקתדראלה, בה קבור הגיבור הלאומי של ארגנטינה ושל מדינות רבות בדרום אמריקה, חוזה דה סן מרטין ונוכל להביט על מבנה הקאסה רוסאדה שם נוכל לדמיין את אוויטה הפונה אל ההמונים.נבקר בתיאטרון קולון. זהו אחד מבתי התיטרון והאופרה הטובים והיפים בעולם לינה בבואנוס איירס. (ע)

 


יום 3> בואנוס איירס – ברילוצ'ה

בשעות הבוקר נעבור לנמל התעופה לטיסת פנים אל ברילוצ'ה, עם הנחיתה נצא לסיור במה שכונה הסיבוב הקצר, הסירקיטו צ'יקו: נעלה ברכבל אל קמפאנאריו הממוקמת בגובה של 2,500 מטר מעל לפני הים ונתרשם מהנוף הפנוראמי סביב. נמשיך ונטייל ביער יאו יאו הממוקם על שפת אגם נהואל וואפי הגדול, ונשלב הליכות רגליות בין העצים היפים. נחזור ללינה בברילוצ'ה. (ב,ע)

 

טיולים מאורגנים לדרום אמריקה טיול לדרום אמריקה טיול מאורגן לדרום אמריקה

    צילום: מוטי בלושטיין

 

יום 4> ברילוצ'ה - שמורת הטרונדור

נצא לסיור בסביבת ברילוצ'ה: נרד בנסיעה דרומה, אל שמורת הר הגעש טרונדור. ללא ספק אחד משמורות הטבע היפות באזור האגמים, נצא להליכות קלות ביער הגשם, באגמים האלפיניםונחזה בנהרות הזורמים ובחיי הטבע העשירים. לקראת ערב נגיע אל תצפית מרהיבה על הקרחון השחור, נהר קרח מרשים הצבוע בשחור – חום, סימן למפולות הבוץ שצבעו את הקרח הלבן. במהלך היום נשלב הליכות רגליות קלות, תצפיות נוף מדהימות והרבה כיף. אחר הצהרים נחזור לברילוצ'ה. בערב נקנח, איך לא… בשוקולדים מדהימים פאר ברילוצ'ה. (ב,צ)

 

יום 5> יום חציית האגמים

הבוקר נעזוב את העיירה הבלתי נשכחת ונצא בנסיעה אל הנמל ממנו נצא בשייט קטמארנים אל חציית רכס האנדים בדרכנו אל המדינה הבאה, צ'ילה. לאחר שייט על אגם נהואל הואפי, נעזוב את הקטמארן ונצא בנסיעה החוצה יער גשם אל שייט נוסף על אגם פריאס ממנו נשקף נוף קסום של הרי הגעש הסובבים את ברילוצ'ה. לאחר השייט הקצר נחצה את הגבול הבינלאומי ונכנס לצ'ילה, שם נצא בנסיעה בפארק הלאומי מנואל פרז בין עצי הענק. נעבור במפל שבדרך ונעצור להפסקת צהריים על גדות אגם כול הקדושים. חלקו האחרון של היום יוקדש לשייט על האגם המרשים ביותר במסלול "אגם כל הקדושים" הממוקם למרגלות הר הגעש אוסורנו הנשקף מכל מקום בספינה, אחד השיאים של טיול מאורגן לדרום אמריקה. בסיום השייט נגיע אל העיירה פטרואה, לינה בפורטו ואראס הנעימה הסמוכה לאגם.(ב,ע)

 

יום 6> פוארטו מונט – פונטה ארנס

נשכים קום בפורטו וארס וניסע לפורט מונט. נבקר בשוק הדגים Angelmo לכאן מובאת שלל הסחורה מימיי האוקיאנוס השקט היישר אל מסעדות הרציף. ניסע לשדה התעופה על מנת לטוס אל הנקודה הדרומית ביותר במסע- פונטה ארנס. נטייל בעיר שנוסדה על ידי האנגלים ונודעת בתואר ה"עיר הדרומית ביותר בעולם". לינה בפונטה ארנס(ב,ע)

 

יום 7> איסלה מגדלנה (אי הפינגווינים) – פורטו נטאלס

נשכים קום בפונטה ארנס ונצא לביקור באיסלה מגדלנה בה יש מושבה של כ130 אלף פינגווינים. תוך כדי השייט הנהדר במיצרי מגלן נחזה גם בדולפינים, אריות ים ודולפינים. נחזור לפונטה ארנס ונתחיל בנסיעה צפונה בסיום הסיור נצא בנסיעה ארוכה צפונה אל פורטו נטאלס. שם נבלה את הלילה(ב,ע).

 


יום 8> פארק הקרחונים טורס דל פיינה

הבוקר נשכים קום ונצא אל הנוף הקסום של מגדלי הפיינה. נבקר באגם גריי המרשים, משם נמשיך אל מסלול הליכה בלתי נשכח המתחיל במפלים הגדולים בשמורה, "הסלטו גרנדה" אל נקודת תצפית בלתי נשכחת על האגם נורדנסקוילד, אשר מוכר לנו יותר בשמו הפשוט יותר, האגם השוודי. נמשיך ונטייל בשמורת הטבע המרשימה, ניסע בין עדרי הגוואנקו אל הלגונה הכחולה ולגונת אמרגה, שם נוכל לתצפת על עמודי הפיינה המפורסמים.... שמורת הטבע טורס דל פיינה היא אחת משמורות הטבע היפות ביותר בעולם: השמורה ממוקמת בצידו הדרומי של "פארק הקרחונים" והיא משתרעת על שטח של מאות אלפי קילומטרים רבועים. הפארק הוכר כאתר שימור לאומי בסוף שנות החמישים ושמו ניתן לו בגלל שלושת מגדלי הגרניט הגבוהים הנראים למרחקים ומסמלים את הפארק. הפארק מאופיין בקרחונים העצומים שבו, והמפורסם מבניהם הוא קרחון ה"גריי". בפארק ניתן לראות עשרות מיני ציפורים (הקונדור הדרום אמריקאי שהוא הדורס הגדול בעולם, יענים, פלמינגו ועוד), סוגים שונים של יונקים, כאשר הנפוצים מבניהם הגוואנקו (מין של אנטילופה ממשפחת הגמלים הדומה ללאמה) וארנבות הבר הגדולות של פטגוניה. לינה וארוחת ערב בשמורת הטבע טורס דל פיינה. נלון בשמורת הטבע טורס דל פיינה (ב,ע)

 


יום 9> פארק הקרחונים טורס דל פיינה – אל קלפטה

לאחר ארוחת בוקר נצא בנסיעה צפונה. נעבור את הגבול לארגנטינה ונמשיך אל העיירה אל קלפטה, תוך שאנו חוצים שטחים נרחבים של מדבר וחוות כבשים בודדות המשובצות בתוך הנוף הבתולי הארגנטינאי. קצת לפני קלאפאטה נבקר במוזאון החדש המוקדש לקרח וקרחונים. זוהי חווייה נהדרת ומרעננת שתכניס אותנו ל"עניינים". נסיים בביקור בבאר משקאות בקור של מינוס 10 מעלות אך ללא חשש- כולם מקבלים שכמיות טרמיות 
לינה בעיר הממוקמת על גדות אגם ארגנטינו, אל קלפטה. (ב,ע)

 

יום 10> אל קלאפטה – שייט קרחונים

היום צפוי לנו יום חוייתי: נצא לפארק הקרחונים "לוס גלסייארס", במעגן "בנדראס" נעלה על ספינה ונפליג באגם ארגנטינו לעבר קרחון אופסלה. הקרחון, הגדול בקרחונים של שדה הקרח הפטגוני, נקרא על שם אוניברסיטת אופסלה בשבדיה על ידי החוקרים הראשונים של הקרחונים באזור. אוניברסיטה זו הצטיינה בחקר הקרחונים (גלאציולוגיה), ולכן זכתה בכבוד הגדול. הספינה תביא אותנו עד לחזית הקרחון, ממנה נראה אותו אך אליו לא נבוא... לאחר מכן נפליג לקרחון ספגציני וקרחון פריטו מורנו. אחר הצהריים נפליג בחזרה לפוארטו בנדראס וניסע חזרה לאל קלאפטה. (ב,צ)

 

יום 11> קרחון פריטו מורנו – לבואנוס איירס

הבוקר נצא בנסיעה אל הקרחון פריטו מורנו, שזכה גם לכינוי "הקרחון המתנפץ". הקרחון ממוקם בלב הפארק, על שפת אגם "ארגנטינו", כ- 80 קילומטרים מהעיירה קלפטה. הקרחון שרוחבו כ- קילומטר וגובהו כ- 40 מטרים נושק לאגם. זה מראה מדהים לראות את גושי הקרח העצומים נשברים בקול רעם אדיר ונופלים לתוך מי האגם כשהם יוצרים גלים גבוהים. הקרחון הוא מבין הקרחונים הבודדים בעולם שעדיין מתקדמים ולא נסוגים עקב התחממות כדור הארץ. תוך כדי התקדמותו של הקרחון הוא חוצה את אגם ארגנטינו וחוסם את מוצא האגם בקיר של קרח מוצק. אחת לכמה שנים הקיר מתבקע עקב לחץ המים העצום הנוצר על הקיר. זהו אחד מהמראות המופלאים עלי אדמות. לאחר הסיור ובהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה, ונצא בטיסה לבואנוס איירס ללינת לילה. (ב,ע)

 

יום 12> בואנוס איירס

נבקר בשכונת סאן טלמו השומרת על צביונה המיוחד מאז הקמתה, נמשיך משם אל רובע לה בוקה, רובע האומנים של העיר ובשכונת לה רקולטה, שם קבורים חלק מעשירי העיר. בערב נצא לצפות במופע טנגו משולב בארוחת ערב, באחד המועדונים המובילים בעיר. לינה בבואנוס איירס (ב,ע)

 

יום 13> שמורת מפלי האיגוואסו

הבוקר נעזוב את הבירה הארגנטינאית ונצא בטיסה צפונה לאזור טרופי סמיך, הממוקם במשולש הגבולות בין ארגנטינה, פרגוואי וברזיל. נסייר בצדם הארגנטינאי של מפלי האיגואזו, שם נלך במערכת של גשרי עץ עד "לוע השטן" אשר אין ספק שכמות המים העוברת בו עולה על כל דמיון. נרד לתחתית המפלים ונעלה על סירה מהירה עד המקום בו הם נופלים. רטובים ומרוצים נחצה את הגבול לברזיל ונתמקם במלון בפוז דה איגואזו, הצד הברזילאי של המפלים. לינה וארוחת ערב בפוז דה איגוואסו. (ב,ע)

 

יום 14> מפלי האיגוואסו - פארק ציפורים - סכר איטאיפו

הבוקר נצא לסיור הליכה לאורך מפלי האיגוואסו בצדם הברזילאי, משם ניתן לראות אותם נפרשים לפנינו באופן מושלם. המפלים בגובה של 80 מטר ורוחב של 3 ק"מ יוצרים מחזה מפעים ובלתי נשכח. לאחר הסיור במפלים, נבקר בפארק הציפורים המאגד בתוכו מינים רבים של בעלי כנף אקזוטיים. אחר הצהריים נבקר בסכר "איטאיפו", אחת מתחנות הכוח ההידראוליות הגדולות בעולם. לינה וארוחת ערב בפוז דה איגוואסו. (ב,ע)

 

יום 15> ריו דה ז'נירו

בבוקר נעבור לשדה התעופה לטיסה לריו דה ז'נירו. אך... ריו דה ז'נירו, אחת הערים היפות ביותר בעולם! לאחר הגעה נעבור למלון שלנו בחוף קופקבנה, ולאחר התארגנות נצא לראות את הטיילת והשווקים. לינה בריו דה ז'נירו. (ב,ע)

 

יום 16> ריו דה ז'נירו

נרד לחוף הים של קופקבנה. בימי ראשון הכביש הרחב שלאורך החוף נסגר לתנועה והופך למדרחוב ספורטיבי אחד גדול. כל העיר תהיה שם, מי בריצה, מי בסקטים, רולר בליידז, כדור עף חופים, גלישה, יוגה, כדורגל ועוד. חגיגה שלמה. 
נהנה מזמן חופשי בחופיה המפורסמים של ברזיל, נצפה בגולשים האמיצים תופסים גלים בגובה של 3.5 מטר, ואולי נצטרף למאות מתושבי העיר שעושים ספורט לאורך הטיילת. אחר הצהריים נעבור להר הסוכר, אליו נעלה כמובן בשני הרכבלים. מהר הסוכר המתנשא לגובה של 395 מטרים נשקיף על חופיה הקסומים של ריו דה ז'ניירו ועל פסגה קסומה נוספת: פסגת הקורקבדו. לינה בריו דה ז'נירו (ב, ע)
* בטיול פברואר בערב מצעד המנצחות , למעונינים בתשלום נוסף.

 


יום 17> ריו דה ז'נירו- לימה

עם בוקר נעבור לשדה התעופה לטיסות בוקר ללימה, בירת פרו. עם הנחיתה בעיר הבירה המודרנית נצא לסיור: ניסע אל הכיכר המרכזית של העיר ונבחן את המבנים הקולוניאליים המעניינים, המשמשים כיום כמרכזי השלטון הפרואני. נמשיך אל מוזיאון הזהב המרתק ונכיר את אוצרות ממלכת האינקה שהיוו גורם משיכה מרכזי לכובשים הספרדיים שהגיעו לאזור. ללינה בלימה, הבירה הפרואנית. (ע)

 

יום 18> לימה – פוארטו מלדונדו - האמזונס

הבוקר נפרד מהעיר לימה ונצא בנסיעה אל נמל התעופה משם נמריא אל תחנתנו הבאה, הממוקמת בלב הג'ונגל האמאזוני, העיירה פוארטו מלדונדו. עם הנחיתה נצא להכיר את השוק המרתק של העיירה האמאזונית ומשם נצא בשייט אל הלודג' האקולוגי של פוארטו מלדונדו. לינה וארוחת ערב בלודג' האקולוגי באזור פוארטו מלדונאדו. (ב,ע)

 

יום 19> סיורי ג'ונגל באזור פוארטו מלדונדו

הבוקר נצא לסיורים להכרת יער הגשם האמזוני ולהכרת המערכת האקולוגית ומגוון החי והצומח, כמיטב המסורת של טיולים מאורגנים לדרום אמריקה. במהלך השהות נצא לשייט בקאנו אל היובלים הקטנים של האמזונס, נצא לתצפיות על תוכים, סיורים רגליים, כולל סיורי לילה. לא נוותר על ביקור בקרחת הג'ונגל, משם נשקיף על הנוף הקסום ממעל ואולי נזכה לראות את חיות הג'ונגל המרתקות. פנסיון מלא כולל ארוחות צהריים וערב. לינה וארוחת ערב בלודג' האקולוגי באזור פוארטו מלדונאדו. (ב,צ,ע)

 

יום 20> פוארטו מלדונדו – קוסקו

הבוקר נספיק לסייר עוד בג'ונגל האמאזוני, ונשוב לעיירת הבסיס פוארטו מלדונדו משם נמריא אל תחנתנו הבאה שהיא גם המעניינת והמרתקת ביותר, בירת ממלכת האינקה – קוסקו, עם ההגעה נצא בנסיעה אל מרכז העיר ההיסטורית שם ננוח במלון בכדי שנוכל להתרגל לגובה הרב בו ממוקמת העיר עם ההיסטוריה העשירה. לקראת ערב נצא לסיור הכרות ראשוני בעיר, שהפכה עם השנים לבירת התרמילאים של דרום אמריקה. לינה בקוסקו. (ב,ע)

 

יום 21> קוסקו – העמק הקדוש

הבוקר צא בנסיעה מקוסקו דרך מונומנטים מעניינים מתקופת האינקה: נכנס למקדש קנקו, נמשיך למבצר האדום פוקרה ולמרחצאות האינקאיות. נצא לעבר עמק נהר האורובמבה, שהיה מרכז גידול התירס של מלכי האינקה, ובשל כך הפך למקודש. נעצור בשווקים האינדיאניים של הכפרים צ'ינצ'רו ופיסק, ובסוף היום נבקר במצודה ובכפר האינקאי הידוע אולנטייטמבו. לינה בכפר יוקאי בעמק הקדוש. (ב,ע)

 

יום 22> מאצ'ו פיצ'ו

הבוקר נצא בנסיעת רכבת במורד פיתולי נהר אורובמבה אל אגואס קליינטס, שם נעבור לרכבים קטנים ונעלה בזיג זג אל חורבות העיר האגדית מאצ'ו פיצ'ו, שכונתה בעבר ה"עיר האבודה" של האינקה. נטייל בשרידי העיר המסתורית, במקדשים וברחובות העתיקים ונצפה אל נוף הפסגות העטור ביערות ונחלי מים. אחר הצהריים נשוב לקוסקו, שם נלון. (ב,ע)

 

יום 23> קוסקו – סיור בעיר

הבוקר נצא לסירים בבירת האינקה, אחת מנקודות הציון החשובות במסגרתו של טיול מאורגן לדרום אמריקה: בבוקר נבקר במקדש קוריקנצ'ה אשר בו סגדו לאל השמש. אומרים שכשהספרדים כבשו את המקום המקדש כולו היה מצופה זהב. לאחר הביקור המרתק נמשיך ונטייל ברחובות הקולוניאליים שבנויים על שרידי רחובות האינקה. אבני הבזלת הענקיות מותאמות כאן באופן מושלם האחת לשנייה והכול בבנייה יבשה. בצהריים נכנס לקתדרלה הממוקמת בכיכר המרכזית של העיר - הפלאזה דה ארמאס, שם נמצא ציורי קיר המתארים את ההיסטוריה בזמן הכיבוש הספרדי. נמשיך ונבקר בכנסיות ובשווקים הססגוניים המאפיינים את קוסקו. לקראת שקיעה נעלה לתצפית בלתי נשכחת על העיר קוסקו מפסל ישו הסמוך אל ההריסות של הסאקסאי וומן. בערב נשוב אל העיר ונצא למופע פולקלור של מוזיקה אינדיאנית. לינה בקוסקו. (ב,ע)

 

יום 24> קוסקו – פונו

נעזוב את קוסקו ונצא בנסיעה לכפר אנדווליאס, שם נבקר במקדש אינקאי ועליו כנסייה לא אופיינית. נעבור למקדש השמש הקדום של ווריקוצ'ה עם אסמי התבואות המיוחדים והמעיין הקדוש. המתחם כולו מוקף בהרי געש כבויים. נמשיך ונעבור את קו פרשת המים של רכס האנדים ליד רכס הקורדוריארה דה ריאל שיוביל אותנו לרמות העליונות של האנדים, בגובה 3,800 מטר. לקראת ערב נגיע לעיר השוקקת פונו, היושבת לחופו של אגם טיטיקקה. לינה וארוחת ערב בפונו. (ב,ע)

 

יום 25> פונו – האיים הצפים – לה פאז

השכם בבוקר נצא בשייט לאיים הצפים, נצפה באורך חייהם של תושבי האיים, המתגוררים בבקתות עשויות קנה סוף. נחזור לחוף ונצא בנסיעה לאורך חופי האגם הענק הגבוה ביותר בעולם (3,821 מטר). נעבור את הגבול בעיירה הבוליבאנית קופהקבאנה, נבקר בקתדראלה ונעלה בדרך החוף בנסיעה של כשלוש שעות ללה פאז, בה נלון. (ב,ע)

 

יום 26> לה פאז

לה פאז יושבת בתוך עמק שבמרכזו זורם נהר, שתחילתו ברמת האלטיפלנו. הוא חוצה את העיר לשניים ויורד לאוקיינוס השקט. נקדיש את היום לסיורים בעיר: נסייר באזור הקולוניאלי- פלזה מורילו -בה נראה את הקתדראלה, בניין הממשל והשווקים. נמשיך לבקעת הירח לארוחת צהריים ומסלול הליכה, ולאחריה נבקר בשווקים האינדיאנים- שוק המכשפות- בו נוכל לקנות פסלונים, שיקויים ושאר תרופות. נסיים בכנסיית סן פרנסיסקו. לינה בלה פאז. (ב,ע)

 

ימים 27-28> לה פאז- לימה

הבוקר נמשיך ונסייר עוד בלה פאז ובשווקים המרתקים של העיר ונצא בטיסה אל לימה ובערב בהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה לטיסה הביתה דרך אירופה. הנחיתה ביום ה29 או לפנות בוקר של היום ה 30.

 

* עקב עונת התיירות הצפופה והעמוסה בדרום אמריקה, סדר המסלול והביקור באתרים עשוי להשתנות בשל זמני טיסות, זמינות בתי מלון ואילוצים אחרים.

לכל הטיולים המאורגנים לברזיל
לכל הטיולים המאורגנים לארגנטינה
לכל הטיולים המאורגנים לצ'ילה
לכל הטיולים המאורגנים לפרו
לכל הטיולים המאורגנים לבוליביה
חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
טיולים דומים
טיול לדרום אמריקה - פניני פטגוניה ארגנטינה, צ'ילה וברזיל, 17 ימים
טיול לדרום אמריקה –ארגנטינה, צ'ילה וברזיל, כולל חצי האי ואלדז, 23 יום
טיול מאורגן לדרום אמריקה – קראטרה אוסטראל: ארגנטינה, צ'ילה, ברזיל 23 יום
טיול מאורגן לדרום אמריקה – מסלול מיוחד בדגש הקראטרה אוסטרל וחגיגות היאמנז'ה בסלבדור, 24 יום
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי רגל קל לאוהבי לכת
משהו קצר וטוב
טיולי ג'יפים
טרקים
טיולי שייט
טיולי משפחות
טיולים מאורגנים לשומרי מסורת
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים בארץ
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
הצהרת נגישות אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015