ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030
צור
קשר
המדריכים
שלנו
לוח
הרצאות
מדריכים
מספרים
טיולים לפי
נושא
טיולים לפי
מדינות
לוח
טיולים
אודותינו
About Us
איילה גיאוגרפית

יפן הטיול האותנטי 17 יום בדגש שלכת ואמנות 1.11.18

בטיול אינטימי זה ניכנס לתוך החיים ביפן, למפגש בלתי אמצעי עם אנשי המקום ונכיר את דרך החיים שלהם מקרוב. נפגש עם יפנים ונלמד על פילוסופיית החיים הבודהיסטית, נתוודע להיסטוריה, למסורת עתיקה, לאסתטיקה ייחודית ודרך חשיבה כה שונה משלנו.
בטיול זנ נשים דגש מיוחד על אמנות ביפן, נבקר במוזיאונים, באי האמנות נאושימה, וגם נשים דגש על טבע בחצי האי נוטו.
בחלק מהמקומות נלון בריוקאנים קסומים, ליד מעיינות חמים, עם ארוחות ערב ובוקר מסורתיות.

רוב הנסיעות שלנו יהיו באוטובוס פרטי, אבל נשלב גם רכבות תחתיות בטוקיו. המזוודות נשלחות ממלון למלון ואין צורך לסחוב את הדברים על הגב.

 

מדוע לטייל עם איילה גיאוגרפית ביפן? 

 

היכרות ארוכת שנים עם היעד - למדריכנו ולמנהלנו ניסיון ארוך שנים בהכרת היעד בצורה מרבית, מדריכנו המכירים היטב את נבכיה המסתוריים של יפן, מעניקים למטיילים בה את התחושה של ראשוניות ויוצרים עניין רב. 

 

מסלול טיול מיוחד ויוצא דופן - הטיולים האותנטיים שלנו ליפן מגיעים גם אל חצי האי נוטו, אחד האזורים הפחות מתוירים ביפן שם ניתן להכיר את יפן כפי שהיא הייתה לפני שנים רבות. 

 

מסלול נינוח ומעמיק - טיול מאורגן ליפן ל- 17 יום מאפשר לקחת את הזמן יותר בנינוחות, מאפשר ביקור בעיר בלי תחושת ריצה מטורפת ממקום למקום, מה שהופך את הטיול למוצלח במיוחד. 

 

סוג הטיול: עומק גיאוגרפי בדגש אומנות בקבוצה קטנה
........................................................  

דרגת קושי: בינונית
........................................................  

קהל היעדבוגרים
........................................................  

עונות מומלצותסתיו, אביב

 
טיול אותנטי
טיול אותנטי ליפן בוחר להגיע אל הלא מושג אל האזורים של יפן הקלאסיים שנדמה ולא השתנו במשך רבות בשנים. ההתניידות בקבוצה קטנה מאפשרת לנו המטיילים לקחת את הביקור בצורה רגועה יותר ולהשקיע היטב בביקור בכל אתר ואתר.

Facebook Google+ Twitter Favorites

מסלול הטיול המאורגן ליפן בדגש אומנות
ימים 1-2 > 1-2.11.18 ת"א – אוסקה- נארה

נצא בטיסת צהרים דרך הונג קונג אל אוסקה. ננחת בשעות הצהריים בנמל התעופה קנסאי הבנוי על אי מעשה ידי אדם ליד אוסקה, נאסוף את המזוודות ונצא בנסיעה לנארה - בירתה הראשונה של יפן. שם ישבו הקיסרים הראשונים ושם גם אומץ הבודהיזם לראשונה. נבקר במקדש טודאיג'י החשוב- המתהדר בפסל ענק של בודהה ונהלך בין עצי הדובדבן הפורחים שם גם מהלכים הצבאים בצורה חופשית בפארק, עד למקדש השינטו קסוגה טאישה, אשר הדרך אליו וסביבו מעוטרת באלפי מנורות אבן. לינה בנארה. (ע)

 
יום 3> 3.11.18 טירה בהימג'י – גלריית קרמיקה בביזן – גן באוקיימה

לאחר ארוחת בוקר ניסע מערבה להימג'י ונבקר באחת הטירות היפות ביותר ביפן- טירת האנפה, בשל צבעה הלבן. בעת הביקור נלמד על השוגונים וסגנון החיים בתקופה זו. מפה ניסע לביקור בעיירה הקטנה ביזן, עיירה בה התפתח סגנון קרמיקה ייחודי ששימש לטקסי תה, השם דגש על טבעיות. ניפגש עם אחד האמנים ונלמד את תהליך הייצור. נעבור לאוקיימה, ופה נבקר בגן אוקיימה, אחד מ"גני הטיולים" היפים ביפן. נהלך בין העצים, הגבעות והפרחים שמנקדים את הגן בשלל גוונים. נשקיף על הגשר המחבר את האי שיקוקו עם האי הונשו ונעבור ללינה באוקיימה. (ב)

 
יום 4> 4.11.18 אי האמנות נאושימה

לאחר ארוחת בוקר ניסע לנמל המעבורות, מפה נפליג הפלגה קצרה אשר תיקח אותנו מהאי הונשו אל עבר האי "נאושימה" = אי המוזאונים. בעברו היה מקום זה ישוב דליל ומנומנם, משכנם של דייגים וללא שום יחוד, עד אשר חברה מקומית להוצאה לאור הקימה את חברת Bennsse וזו שכרה את שירותיו של הארכיטקט היפני טדאו אנדו כדי להקים מוזיאון המכיל בין היתר עבודות של אנדי וורהול, דויד הוקני וז'אן מישל בסקיאט. האי נאושימה הפך למרכז של אמנות עכשווית המוצגת בנופים יפהפיים ויחודיים. ההגעה אל האי בספינת מעבורת מהמזח בעיירה אונו (Uno) ולאחר 20 דקות של שיט מגיע אל האי הקטן והמיוחד במינו. לאורך חופי נאושימה ניצבים גם פסלי חוצות מעניינים המוסיפים לאווירה המיוחדת של האי הקטן. פרויקט אחר ומיוחד באי הוא "בתי אמנות", בו שיפצה החברה ושימרה בתים עתיקים ברובע הומורה (Hommura) ומסרה אותם לידי אמנים יפנים ומערביים ידועים, שהפכו כל אחד מהם ליצירת אמנות לעצמה, יצירה עכשווית המתקשרת עם האסתטיקה והמסורות העתיקות ועם התרבות המקומית.

אם יוותר זמן נבקר במוזיאון צ'יצ'ו מקדש גו'או, הבנוי אבנים, עץ ומדרגות זכוכית , אפשר לראות בעיניים את הקשר בין עבר לעתיד. לינה באוקיימה (ב)

   

טיולים מאורגנים ליפן טיול ליפן טיול מאורגן ליפן

 צילום: עירית להב

  

יום 5> 5.11.18 הירושימה- האי מיאג'ימה

לאחר ארוחת בוקר ניסע להירושימה. נבקר במקום בו הוטלה הפצצה האטומית. נסייר בפארק השלום והמוזיאון ונלמד על הדברים מנקודת מבט מקומית. נעבור לצידה השני של העיר, ובשייט במעבורת נעבור לאי מיאג'ימה. נבקר במקדש השינטו המפורסם – מקדש איצוקושימה, נוכל לראות את הטורי (שער אדום) המפורסם יוצא מהמים, ומקדש בודהיסטי במעלה ההר- דאישואין. לקראת ערב נחזור להירושימה ללינה. (ב)

 
יום 6> 6.11.18 רכבת מהירה לקיוטו: מקדש היאן, מקדש קיומיזודרה, אזור גיאון

לאחר ארוחת בוקר ניסע ברכבת המהירה "שינקנסן" לקיוטו, שהייתה עיר הבירה של יפן במשך מאות שנים. כאן ישב הקיסר משנת 794 עד 1868, השנה בה עברה הבירה לטוקיו. נסייר בתחנת קיוטו החדשנית ונצא לסיור בעיר מרתקת זו: נבקר במקדש השינטו היאן, אשר נבנה על ידי הקיסר מייג'י כדי להראות את הקשר האדוק בין הקיסרות לדת השינטו. גן המקדש מן היפים והנעימים בעיר. נהלך בשדרת הפילוסופים- שדרת עצי דובדבן לאורך נחל, נבקר במקדש קיומיזודורה, ממנו נשקפת תצפית יפהפה של עצים פורחים ונגיע למעיין הרפואה. כשנצא נשוטט בין החנויות השופעות ברחוב הצר קיומיזומיצ'י ונלך רגלית, דרך הרחובות המעניינים, לאזור גיאון, אזור הבילויים והגיישות. לינה בקיוטו. (ב)

* יש להכין תיק ללילה. המזוודות נשלחות בנפרד ויגיעו למחרת

 
יום 7> 7.11.18 קיוטו: מצודת ניג'ו, מקדש הזהב, הגן היבש, מקדש פושימי אינרי, סדנא להכנת ממתקים יפניים

נתחיל במצודת ניג'ו של השוגון טוקוגאווה לישו, מבנה מפואר ומרשים. נמשיך למקדש הזהב קינקנוג'י, שנחשב לגולת הכותרת של קיוטו- מקדש יפהפה מצופה זהב שבמרכזו בריכת מים טבעית. נטייל בגן היפה ונשקיף על גן הסלעים המפורסם ריואנג'י, נצעד דרך 10,000 שערי הטורי האדומים של אל האורז והשפע במקדש פושימי אינארי. כדי לחוות את המלאכות היפניות, נערוך סדנא להכנת ממתקים יפניים. לינה בקיוטו. (ב)

 
יום 8> 8.11.18 קנזאווה: בית סמוראי, מרכז לציור משי

הבוקר ניסע לקנזאווה שעל חוף ים יפן. נגיע בשעות הצהריים ונבקר ברובע הסמוראים, פה נהלך בסמטאות שנשתמרו מאז ימי הסמוראים ונכנס לבית משפחת סמוראים. נמשיך לביקור בגן קנרוקואן, אחד מבין שלושת הגנים היפים ביותר ביפן. גן רחב ידיים זה הוא גן הטירה של מנהיגי שושלת מאדה מאז שנת 1553 ועד 1867. שושלת מאדה הייתה השנייה בחוזקתה ביפן. השושלת החזקה ביותר הייתה שושלת טוקוגאווה- סמוראים שישבו בטוקיו (אדו). לינה בקנזאווה (ב)

 
יום 9> 9.11.18 חצי האי נוטו

לאחר ארוחת בוקר נבקר במוזיאון לאומנויות מקומיות, אשר יציג לנו דגמים והסברים על האומנויוצת שהתפתחו בקנזאווה. מפה ניסע לחצי האי נוטו הפחות מתוייר:

ניסע לאורך החוף ועל החוף (!!) לעיירה ואג'ימה, כאשר בדרך אנחנו עוצרים לביקור בכפרים קטנים והליכות רגליות לאורך הדרך הפראית והמצוקים שלאורך הים. האזור מפורסם בכל יפן בכלי הלאקה שלו, ואנחנו נכנס לסדנא להכנת כלי לאקה כדי ללמוד על התהליך. לינה בריוקאן* מסורתי על חוף הים, עם ארוחת ערב יפנית. לינה בוואג'ימה במלון עם מעיינות חמים. (ב,ע)
* ריוקאן: מלון יפני מסורתי, חדרים עם דלתות הזזה, רצפת טטמי ולינה על מזרונים על הטטמי

 

יום 10> 10.11.18 חצי האי נוטו- קנזאווה

נתחיל את הבוקר בביקור בשוק הבוקר של ואג'ימה, שאין כדוגמתו ביפן. אין שם כמעט תיירים ואפשר לראות את הפן המאוד כפרי של האנשים שם. נבקר במוזיאון המנורות המסורתי- עשויות ברובן מעץ ונייר. נמשיך צפונה לתצפית על טרסות האורז הרבות הגולשות אל הים. נבקר בבית של משפחה עשירה, נצר למשפחת שוגון שנאלץ לברוח למקום מסתור. פה נשמע הסברים ממקור ראשון מבני משפחתו. ממש בקצה הצפוני של חצי האי נוטו נלך לתצפית על מרחבי הים הצפוני מהמגדלור, ואת ביקורנו בחצי האי נוטו נחתום בתצפית על האי הקטן מיצוקה, אשר, על פי המסורת, אחד הנזירים החשובים עשה בו מדיטציה. נחזור לקנזאווה ללינת לילה. (ב)

 
יום 11> 11.11.18 קנזאווה – כפרים מסורתיים - מצומוטו

לאחר ארוחת בוקר ניסע דרך שדות אורז יפים ובמעלה ההרים לכפר מסורתי, ב"ארץ השלג". כאן ניכנס לאחד מהבתים הממחישים את סגנון החיים הכפרי של אז, והבנייה הייחודית לאזור הררי ומושלג זה. מפה נמשיך לעומק ההרים, עד הגיענו לטקיימה, עיירה מסורתית שהשתמרה היטב במהלך השנים ויש בה קסם מיוחד. נהלך ברחובות העיירה, בין בתי העץ העתיקים, מבשלות הסאקי (יין אורז) ובתי המלאכה של האומניות המקומיות. נמשיך לאזור מצומוטו ללינת לילה. (ב,ע)

 

יום 12> 12.11.18 טיול רגלי, אגם קוואגוצ'י, להקונה: אווקודני

לאחר ארוחת בוקר ניסע בין ההרים לטיול הליכה רגלי באחד הקניונים היפים של יפן, בין מפלים ועצים כאילו יצאו מתוך תמונה יפנית מסורתית. נרד מההרים ונגיע לאזור האגמים שלמרגלות הר פוג'י, לקווגוצ'יקו, אחד מחמשת האגמים שמקיפים את הר פוג'י. אם מזג האוויר יהיה טוב נוכל לראות את הר פוג'י, סימלה של יפן. קונוס גבוה ומרשים של הר געש עטוף בלבן, המקודש למסורת השינטו. נעבור לצידו הדרומי של הר פוג'י ונגיע להקונה, עיירה בתוך הרים מוריקים. פה נעלה לאוואקודני לראות פעילות של גופרית מבעבעת. לינה במלון עם מעיינות חמים. (ב,ע)

 
יום 13> 13.11.18 הקונה: המוזיאון הפתוח –לטוקיו: עיר החשמל אקיהברה

לאחר ארוחת הבוקר וטבילה נוספת במעיינות החמים נבקר במוזיאון הפתוח בהקונה. זהו גן רחב ידיים המציג פסלים של מיטב האומנים מכל רחבי העולם. בסיום הסיור ניסע לטוקיו אל עיר החשמל אקיהברה, פה נבקר במעוז האנימה – בית קפה "של העלמות", בהן צעירים לבושים כדמויות מאנימה ומנגה.

לינה בטוקיו (ב)

 
יום 14> 14.11.18 טוקיו: הרג'וקו, שיבויה, רופונגי: מוזיאון העיצוב המודרני

היום נסייר בטוקיו, עיר הבירה של יפן, אשר הינה עיר גדולה ומודרנית שחיים ועובדים בה כ 24 מליון איש. ניסע להרג'וקו האופנתי, נהלך בשדרת אומוטה סנדו היפהפיה. מפה נלך ברגל לשיבויה- אזור הצעירים. נבקר באזור רופונגי במוזיאון העיצוב המודרני 2121 שהוא קומפלקס ארכיטקטוני מעניין הבנוי ברובו תחת האדמה ונתרשם ממגדלי רופונגי. לינה בטוקיו. (ב)

 

יום 15> 15.11.18 נסיעת יום לניקו

הבוקר נצא לניקו השוכנת כ-140 ק"מ צפונית לטוקיו. אזור הררי ומיוער עם אוירה רוחנית עמוקה. במקום הזה התיישב נזיר במאה ה-8 לספירה, וסביבו התפתחו מנזרים ומקדשים. על הר זה נמצא מקדש טושוגו עם קבר טוקוגאווה ייאסו, השוגון הראשון אשר איחד את יפן בתחילת המאה ה-17. נהלך בין המנזרים ובינות לעצים האדירים. משם ניסע בדרך פתלתלה לראות את מפלי יוטקי ואגם יונקי. עם ערב נחזור ללינה בטוקיו.(ב)

 

יום 16> 16.11.18 טוקיו: שוק הדגים, אסקוסה, מקדש יאסוקוני

נתחיל בשוק הדגים הגדול. נהלך בין הדוכנים שופעי הדגה, מקטנים ועד גדולים, יצורים מימיים שונים ומשונים. נמשיך לאסקוסה, האזור העתיק של טוקיו, בביקור במקדש סנסו ג'י, המקדש הבודהיסטי החשוב ביותר בטוקיו. נבקר במקדש יאסוקוני אשר הוקם לרגל חללי המלחמות. פה נראה מטוס ששימש את הקמיקזה, ונבין את מסורת הסמוראים. אם יישאר זמן נעבור לרובע הסטודנטים ונסייר בי הגלריות האלטרנטיביות וחנויות הספרים הפזורות במקום. לינה בטוקיו. (ב)

 
יום 17> 17-18.11.18 טוקיו: גינזה, מוזיאון לאומנות עכשיות - לישראל

עם בוקר נבקר באזור גינזה היוקרתי, שם בין חנות מותגים אחת לשניה נתרשם מהסדר הניקיון ותודעת השירות המצוינת. באחד מבתי הכלבו נרד אל קומות האוכל שבמרתף לסיבוב התרשמות וטעימות... נבקר במוזיאון לאומנות עכשיות MOT וניסע לשדה התעופה לטיסת אחר צהרים להונג קונג, ממנה נמשיך בטיסה לתל אביב, בה בבוקר ביום ה 18 .

ייתכנו שינויים בהתאם לטיסות, מזג אויר, תנאי הדרך, הוראות השלטונות ומיטב שיקולי המדריך לטובת הטיול.
 

 

  

טיול מאורגן ליפאן טיולים מאורגנים ליפאן

צילום: עירית להב

 

חיפוש טיול
יעד
סוג טיול
ללוח הטיולים המלא
ללוח ההרצאות המלא
טיולים לפי נושא
טיולי עומק גיאוגרפיים
טיולי ג'יפים
טיולי ג'יפים למשפחות
טרקים
טיולי רגל קלים
טיולי משפחות
טיולים לשומרי מסורת
טיולי פסטיבלים
טיולים לנוסע העצמאי
טיולים מאורגנים לקבוצות סגורות בלבד
טיולי סוסים
טיולי חגים
ביוטיוב איילה גיאוגרפית מחבקים עולם
בפייסבוק איילה גיאוגרפית מבית איילה נסיעות
ערוץ איילה גאוגרפית ביוטיוב איילה גיאוגרפית בפייסבוק איילה גיאוגרפית בגוגל פלוס איילה גיאוגרפית באינסטגרם
03-943-6030 איילה גיאוגרפית
טיולים מאורגנים לאירופה
טיולים מאורגנים לאיטליה
טיולים מאורגנים  לאיסלנד
טיולים מאורגנים לגיאורגיה 
טיולים מאורגנים ליוון
טיולים מאורגנים לנורווגיה
טיולים מאורגנים לסלובניה
טיולים מאורגנים לסלובקיה
טיולים מאורגנים לספרד
טיולים מאורגנים לפורטוגל
טיולים מאורגנים לקרואטיה
טיולים מאורגנים לרומניה
 

טיולים מאורגנים לאסיה
טיולים מאורגנים לאינדונזיה
טיולים מאורגנים לבורמה
טיולים מאורגנים לדרך המשי
טיולים מאורגנים להודו
טיול מאורגן לויאטנם וקמבודיה
טיולים מאורגנים ליפן
טיולים מאורגנים לסין
טיולים מאורגנים לסרי לנקה
טיולים מאורגנים לפיליפינים
טיולים מאורגנים לקירגיזסטאן


 טיולים מאורגנים
טיולים מאורגנים לאתיופיה
טיולים מאורגנים לטנזניה
טיול מאורגן לדרום אמריקה
טיול מאורגן לדרום אפריקה
טיולים מאורגנים למרוקו
טיול מאורגן לקובה
טיולים מאורגנים למקדוניה
טיולים מאורגנים לדרום קוריאה
טיולים מאורגנים למקסיקו
  

טיולים מאורגנים למשפחות
טיולי ג'יפים בסלובקיה
טיולי משפחות לאפריקה
טיולי משפחות לגיאורגיה
טיולי משפחות לטנזניה
טיולי משפחות ליוון
טיולי משפחות למונטנגרו
טיולי משפחות לסלובקיה
טיולי משפחות לפירנאים
טיולי משפחות לרומניה
 ספארי בטנזניה
 
   
קישורים נוספים
טרקים
גלריה
טיולי ג'יפים
ספארי בטנזניה
המדריכים שלנו
לוח ההרצאות
לוח הטיולים
דרושים באיילה גיאוגרפית
צרו קשר
 
  

צור קשר אבטחת מידע מידע כללי, תנאים ואחריות אודותינו
חברות קבוצת איילה        
UX ועיצוב גרפי קידום אתר ע"י    CYBERSERVE
כל הזכויות שמורות לאיילה גיאוגרפית © 2015